top of page

Přijďte si odpočinout
YOUR PEOPLE
se o vás postará

centrum zdravého životního stylu

Centrum YOUR PEOPLE vzniklo se záměrem poskytnutí prostoru pro zdravý životní styl.

Máme za cíl vytvořit místo, kam můžete přijít odpočívat a účastnit se akcí, lekcí, workshopů, přednášek a retreatů, které pečují o vaše tělo i ducha. Po těžkém dni se můžete projít do rozlehlé zahrady nebo si můžete odpočinout pod stíny stromů. 

 

Přijďte s námi objevit kouzlo centra Your People a společně vytvořit komunitu lidí pečující o zdravý životní styl.

​Za myšlenkou Centra Yourpeople stojí dvě jména, Láďa Šulc a David Bongo. Dva muži, kteří zachovali místo k odpočinku, seberozvoji, vzdělávání, cvičení, k meditacím nebo prostě jen k setkávání přátel. Místo, kde se spojuje síla nových myšlenek s klidem a vyrovnaností a lepšími zítřky. 

 

 

Láďa se zaměřuje na meditace a práci s nimi, zaštiťuje prostor centra, aby jste se u nás cítili dobře.

Bongo vyučuje Mentální disciplínu (Metodika, jak změnit naše myšlení a naučené vzorce, které nás brzdí nebo dokonce škodí v našem životě.) Provede Vás šamanskou masáží či Rapé ceremonií. Více informací na www.manzelebongovi.cz

 

Kluci pořádají svoje semináře, na které se můžete přihlásit nebo je možné si celý dům včetně rozlehlé zahrady pronajmout.

V domě vznikl nový, prostorný sál se spoustou možností využití a krásným výhledem do zahrady.

 

O vaše spokojená bříška se postará šéfkuchařka Terezka Jeřábková (@terezacrane). Její vaření se inspiruje tím, co právě roste, zraje, co si usuší nebo zavaří. Baví ji pracovat s veganskými a vegetariánskými surovinami a připravená jídla od Terezky jsou naprostým gurmánským zážitkem.

Postaráme se o vaši přítomnost, aby byla lepší budoucnost

Contact

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Ladislav Šulc: +420 606 748 318, David Bongo: +420 602 386 500

EMAIL: info@yourpeople.cz

bottom of page