top of page

čt 31. 12.

|

Nad Lesem 77

Ecstatický Silvestr

Přijeďte na první silvestrovský Ecstatic dance! Protančete se přes nový rok, najděte své vize na další, a s novou energií si pro ně vyražte. Nečeká vás obyčejný silvestrovský večírek ale Extatický zážitek trvající 4 dny. K pořádné dávce tance se můžete těšit i na skvělé workshopy a zážitky které js

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Ecstatický Silvestr
Ecstatický Silvestr

Čas a Místo

31. 12. 2020 18:00 – 03. 1. 2021 14:00

Nad Lesem 77, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Přijeďte na první silvestrovský Ecstatic dance!

Protančete se přes nový rok, najděte své vize na další, a s novou energií si pro ně vyražte.

Nečeká vás obyčejný silvestrovský večírek ale Extatický zážitek trvající 4 dny. K pořádné dávce tance se můžete těšit i na skvělé workshopy a zážitky které jsme pro vás připravili.

Ecstatic dance

je skvělou příležitostí, jak si zatančit s odreagovat se vědomým způsobem. Bez alkoholu nebo drog, v bezpečném prostředí podobně naladěných lidí. Tento druh tance je založen na intuitivním a svobodném pohybu, bez potřeby techniky nebo napodobování ostatních. Zároveň je skvělou příležitostí, jak vystoupit z komfortní zóny a otevřít se.

V dřívějších dobách se právě tento druh tance používal společně se zpěvem jako technika se spojení se svým tělem a nitrem. Cílem tohoto tance je přestat srovnávat a posuzovat druhé či sebe: „Dělám to dobře?” „Jak u toho vypadám?” „Co si o mě myslí ostatní?”. Můžeme si jednoduše dovolit naprosto vše, co cítíme v daný okamžik a vyjádřit to prostřednictvím tance - díky tomu se můžeme dostaví uvolnění a pocit svobody.

LEKTOŘI

Ondřey

Ondřey žil na Bali od roku 2015, odkud cestoval po světě. Cestování změnilo jeho život. Z pokerového hráče, který miloval party a alkohol se stal člověk, který se věnuje zákonu přitažlivosti, spiritualitě, zdravému životnímu stylu a tanci. Cestováním načerpal spousty zkušeností, které teď předává v České republice. O svých zážitcích a uvědoměních natáčí videa, věnuje se coachingu, pořádá workshopy a vzdělávací pobyty. Ecstatic dance navštívil v několika zemích, odkud načerpal spousty inspirace. Jeho posláním je inspirovat, pomáhat druhým na spirituální cestě a neustále se vyvíjet.

Matěj Richter

Matěj je tvůrcem centra Your People. Přes kariéru kreativního producenta se dostal k meditaci a seberozvoji. Z cest po Asii nasbíral moudra místních šamanů a léčitelů. Matěj absolvoval kurz energetické masáže a aktivně se věnuje masírování. Své klienty vede k žití v souladu s duší a dosažení života plného lásky a štěstí.

DJ Sanjay

Profesionální tvůrce v oblasti zvuku, hudby a multimédií. Sanjayovy dj sety jsou ovlivněny prožitky z exotických zemí, muzikoterapií, šamanskými technikami a dlouholetou djskou praxí.

Hutné atmosférické plochy se setkávají s razantními rytmy, zvuky pradávných mystických světů se proplétají s moderním elektronickým designem. Energie nabývá nových pohybů a tvarů…

PROGRAM

tanec - meditace - seberozvojové techniky - šamanské rituály -zdravá čerstvá strava - společné aktivity i čas pro sebe - kontakt s přírodou

STRAVA A UBYTOVÁNÍ

Rozmazlovat nás bude plná penze zážitkové vegetariánské kuchyně v bio kvalitě od šéfkuchařky Terezy Jeřábkové, ověnčené michelinskou hvězdou, která vařila 13 let ve francouzské restauraci v Obecním domě a pro Pražský hrad i všechny jeho státní návštěvy, včetně Dalajlámy.

Ubytováni budeme v příjemných pokojích po dvou a po třech. K dispozici nám bude kavárna s barem, domácími bylinnými čaji, kávou, vínem a limonádami, velká sdílená koupelna, relaxační místnost, zahrada, venkovní gril, ohniště a především my sami sobě navzájem.

DOPRAVA

Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování. Zdarma také nabízíme možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby či zastávku metra C Opatov.

Check-in: Čt 31. 12. 2020 18.00.

Check-out: Ne 3. 1. 2021 14.00.

Cena se vším všudy 7 111 Kč.

Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře + svačiny), program a veškeré aktivity.

Platbu můžete uskutečnit zde a to přes Paypal nebo zaslat částku na Ču. 9597986001/5500

jako vs. napište svoje jméno a email.

Kapacita je 13 lidí.

Vstupenky

 • Ecstatic Retreat

  7 111,00 Kč
  Prodej skončil
 • Ecstatic Silvester

  1 350,00 Kč
  +33,75 Kč servisní poplatek
  Prodej skončil
 • Ecstatic Silvestr s přespáním

  1 850,00 Kč
  +46,25 Kč servisní poplatek
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page