top of page

čt 29. 7.

|

Ondřejov

Harmonicky spolu

Vneste do svéhoho vztahu skutečnou harmonii, porozumění a intimitu a objevte kouzlo vzájemného dotyku.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Harmonicky spolu
Harmonicky spolu

Čas a Místo

29. 7. 2021 18:00 – 01. 8. 2021 14:00

Ondřejov, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Retreat pro páry - prodloužený víkend 29. 7. až 1. 8.

Vneste do svéhoho vztahu skutečnou harmonii, porozumění, intimitu a objevte kouzlo vzájemného dotyku.

Partnerské vztahy vždycky byly a jsou jednou z nejdůležitější oblastí a výzvou našeho života. Ovlivňují jeho kvalitu, jsou jeho smyslem, většinou jsou i nejčastějším předmětem našich rozhovorů a bohužel také velmi často důvodem našich největších nedorozumění, nepochopení a problémů.

Přitom mohou být zdrojem našeho největšího učení, seberozvoje, spokojenosti, krásných prožitků a emocí, inspirace a kreativity.

Harmonický partnerský vztahu není nic automatického a v dnešní uspěchané a instantní době je spíše výjimkou, avšak i k němu vede cesta. Partnerský vztah je projekt, který vyžaduje vaši pozornost stejně jako jakýkoliv jiný projekt, na kterém vám v životě záleží.

Pro koho je kurz?

Retreat pro páry je vhodný pro všechny páry, které chtějí zažívat opravdovou harmonii, hlubší propojení, radost, lehkost a naplnění v intimitě a ve vztahu celkově.

Naučíte se, jak o svůj vztah pečovat, aby se vám stal zdrojem nejen hezkých chvil, fyzického, psychického a emocionálního naplnění, ale současně zdrojem inspirace a lehkosti, která se vám bude promítat nejen ve vztahu, ale i ve vašem životě. Protože jakmile se skutečně upřímně a láskyplně otevřeme druhému člověku… partnerovi, přicházejí benefity nejen v podobě spokojeného vztahu, ale zároveň i ve formě nových životních příležitostí, které otevřené srdce automaticky přitahuje.

Chcete prožívat vztah v upřímném napojení, skutečně otevřeně, láskyplně, prohloubit ho, posunout, restartovat či oživit?

Pak je pro vás náš partnerský retreat přímo stvořený. Kromě samotné partnerské tématiky se můžete těšit na:

- zážitkovou kuchyni pod taktovkou špičkové šéfkuchařky,

- na pohádkové spaní pod hvězdami (pokud bude počasí, jinak máme útulné pokoje po dvou),

- tři zkušené lektory, kteří vám budou plně k dispozici po celý čas akce,

- intimní prostředí (kapacita je omezená – pouze pro 5 párů).

Kromě toho je to příležitost, jak skvěle strávit čas a potkat se s dalšími fajn lidmi, kterým na vztahu záleží.

Během prodlouženého víkend se dotkneme všech oblastí, které jsou ve vztahu důležité – fyzického prožívání, myšlenek a jejich omezujícího, a naopak pozitivně ovlivňujícího potenciálu, emocionálního prožívání, intimity a společné spirituality.

Program

Jedním z pilířů vztahu je komunikace. Společně se zaměříme na to jak ji využívat, aby pomohla vztah rozvíjet, nikoliv ho komplikovat. Podíváme se např. na problematiku vytváření domněnek, na to jak s tímto nešvarem pracovat a předcházet mu. Vysvětlíme si, jak funguje tzv. jazyk lásky, kterým hovoříme a díky kterému chápeme, že nás má druhý rád. Dotkneme se také tématu intimity a sexuality a jak k nim přistupovat, abyste je rozvíjeli a prohlubovali.

Díky vědomému dechu a konkrétním dechovým technikám se naučíte, jak mezi sebou prohloubit spojení a intimitu. Zpravidla totiž zapomínáme, že dech je nejdůležitější a rovněž propojující složkou našeho života, a většina lidí ho bere za samozřejmost a zcela opomíjí úžasné dary vědomého dýchání.

Muži jsou z Marsu a ženy z Venuše… muži jsou jang a ženy jin… abychom se vzájemně opravdově respektovali a chápali, je potřeba si uvědomit, v čem jsme přirozeně odlišní. Určitě vás někdy napadlo, že se váš partner chová naprosto nelogicky, nepochopitelně, nebo necitlivě. Jakmile pochopíte přirozené rozdíly mezi mužem a ženou, např. to, že ženy nejsou náladové, ale cyklické a muži dnešní doby strádají absencí přirozených rituálů, získáte i nástroje k tomu, jak se lépe chápat a spolupracovat.

K lepšímu oboustrannému propojení vám také pomohou systémy Human design a Genové klíče, které nabízejí nejen individuální pochopení svých stinných stránek a darů, ale současně představují skvělou příležitost, jak díky znalosti osobnostního profilu svého i partnera prohloubíte vzájemné pochopení.

A nakonec se „dotkneme“ doteku… vysvětlíme si, jak dotek funguje, a především si prakticky ukážeme, jak prostřednictvím jednoduchých, a přitom účinných masáží prohloubíte vzájemnou jemnost, intimitu i příjemné napětí ve vztahu a v důvěrných okamžicích.

Jednou z třešniček na dortu je společná večeře po tmě, která už sama o sobě je exkluzivním gurmánským zážitkem nejen pro chuťové buňky, neboť vařit vám bude špičková šéfkuchařka Tereza Jeřábková.

A nakonec…budete moc prožít společnou noc pod hvězdami v naší krásné zahradě.

Tým Your People

Sandra Mira je malířka, milovnice psychologie, východních filozofií, sebepoznání a vědomé sexuality. Díky znalosti Genových klíčů a Human designu vám pomůže objevit hloubku a podstatu vaší duše, a projevit tak ve světě vaše opravdové a nejvnitřnější poslání a potenciál. Můžete se těšit na společné workshopy a soukromé konzultace.

Matěj Richter je zakladatelem centra Your People. Několik let se věnuje tantrické masáži a tématu vědomé sexuality. Půl roku žil v Asii, kde prošel řadou masérských, meditačních a terapeutických kurzů. Aktivně se věnuje mindfulness, práci s energiemi, osobním terapiím a koučinku.

David Bongo je masér a neošaman. Masážím se profesně věnuje více než 20 let, zejména pak masáži energetické. Současně se věnuje práci s myslí. Vytvořil koncept tzv. mentální disciplíny, jejímž prostřednistvím vám ukáže, jak kontrolovat svou mysl, vědomě pracovat se svými myšlenkami a sám se sebou. Také vám pomůže se naladit na cítění energií a naučí vás jejich praktické využití v životě. Mimo jiné je to spokojený partner a milující tatínek dvou dětí.

Strava a ubytování

Rozmazlovat vás bude plná penze zážitkové vegetariánské kuchyně v bio kvalitě od šéfkuchařky Terezy Jeřábkové, ověnčené oceněním Bib Gourmand od Michelinu. Tereza vařila 13 let ve francouzské restauraci v Obecním domě a pro Pražský hrad, kde se starala i o to, aby nekručelo v břiše Dalajlámovi a dalším státním návštěvám.

Ubytováni budete v příjemných pokojích po dvou. K dispozici vám bude kavárna s barem, domácími bylinnými čaji, vínem a limonádami, velká sdílená koupelna, dvě koupelny při pokojích, relaxační místnost, rozlehlá zahrada, venkovní gril, udírna, ohniště a masérna.

Jak bude víkend probíhat?

Všichni se sejdeme v centru Your People ve čtvrtek 29. 7. a společně pobyt zahájíme. Program vám na místě představí a povedou lektoři. Nutno podotknou, že účast na jednotlivých cvičeních je dobrovolná. Je naprosto v pořádku, pokud se někdo z účastníků rozhodne některé cvičení vynechat. Nicméně program je naplánován komplexně ze širokých znalostí lektorů a pro maximální efektivitu doporučujeme se účastnit všech aktivit.

Cena

Kompletní cena akce pro pár je 15 500 Kč. Zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (plná penze), program, veškeré aktivity a osobní koučink v průběhu víkendu.

Kapacita retreatu je 5 párů.

Vstupenky

  • Harmonicky spolu

    15 500,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page