top of page

čt 25. 2.

|

Nad Lesem 77

Less Stress

Obrňte se proti stresu skvělou společností, jídlem a antistresovými technikami

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Less Stress
Less Stress

Čas a Místo

25. 2. 2021 18:00 – 28. 2. 2021 14:00

Nad Lesem 77, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Žijeme v nelehké době a negativa se na nás valí ze všech stran. O to více je potřeba pracovat na sobě a své vnitřní stabilitě. Jinými slovy na tom, jak se vyrovnat s nátlakem stresu, špatných emocí a vnějších vlivů médií, které do nás denně valí pro naši mysl neprospěšné informace.

Proto jsme pro vás připravili víkend plný technik, díky kterým se naučíte obrnit proti stresu, nepříznivým situacím a případným atakům strachu z budoucnosti.

Dechová cvičení, techniky mindfulness, ale i fyzické cviky jsou vytvořeny speciálně tak, aby z našeho těla uvolnily veškerý svíravý pocit, který nám často nejen znepříjemňuje den, ale současně nás může paralyzovat natolik, že nedokážeme efektivně plnit své denní úkoly.

Nenechte se paralyzovat vnějšími vlivy a emocemi a přijeďte na náš další víkend. Naučte se techniky, které vás obrní proti vnějšímu nepokoji, upevní vaši duševní i fyzickou pohodu a posunou váš život k lepšímu.

LEKTOŘI

Matěj Richter vám díky hloubkovým meditacím pomůže objevit své vnitřní strachy a stres, zbavit se jich a vytvořit tak prostor pro přijímání nové energie ve svém podvědomí i reálném životě. Pokud se v našem životě nevyrovnáme s myšlenkou žití bez strachu, není možné si je do svého přítomného dění přitáhnout.

David Bongo vám vysvětlí, co je to mentální disciplína, jak díky ní kontrolovat svou mysl a vědomě se naučit pracovat se stresem. Také vám pomůže naladit se na cítění energií, neboť díky dobrému smýšlení si můžete do svého života přitáhnout cokoliv.

Sandra Mira je malířka a člověk plný pochopení a přijetí, a to nejen díky své krásné duši, ale i díky znalosti Genových klíčů a Human designu. Díky této znalosti vám pomůže objevit hloubku a podstatu vaší duše, a projevit tak ve světě vaše opravdové a nejvnitřnější poslaní a potenciál. Čekají vás s ní nejen společné workshopy, ale i soukromé konzultace.

Petr Hess se za svou dlouholetou praxi jako kondiční trenér propracoval k holistickému přístupu práce s klienty. Už na vás nepohlíží jako na klienta, který chce změnu své postavy, ale jako na ucelenou bytost žijící v souladu s přírodními zákony. Díky tomu vám dopomůže nejen k vytoužené postavě, ale především k celkové vitalitě, zlepšení psychického zdraví a naslouchání svému tělu.

Přijeďte k nám do Your People a my vám pomůžeme najít tu správnou cestu ke změně myšlení. Uvidíte, jak se váš následující rok změní k lepšímu.

PROGRAM -meditace -dechová cvičení -seberozvojové techniky -koučink -šamanské rituály -zdravá čerstvá strava -společné aktivity i čas pro sebe -kontakt s přírodou -zavedení znalostí do vlastního života.

DOPRAVA Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování zdarma. Nabízíme také možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby či zastávku metra C Opatov.

JAK BUDE VÍKEND PROBÍHAT? Všichni se sejdeme v centru Your People ve čtvrtek 25.2. nebo v pátek 26.2. a společně víkend zahájíme. Program vám na místě představí a povedou lektoři. Nutno podotknou, že účast na jednotlivých cvičeních je dobrovolná. Je naprosto v pořádku, pokud se někdo z účastníků rozhodne některé cvičení vynechat. Nicméně program je naplánován komplexně ze širokých znalostí lektorů a pro maximální efektivitu doporučujeme se účastnit všech aktivit.

CENA Cena na osobu je 7 800 Kč od čtvrtka a  6 800 Kč od pátka. Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře + svačiny), program, veškeré aktivity a osobní koučink v průběhu víkendu.

KAPACITA Kapacita je 13 osob.

Vstupenky

  • Pátek

    6 800,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page