top of page

čt 24. 2.

|

Nad Lesem 77

Mentální Disciplína (1)

Práce s vlastní myslí a mentální hygiena je stejně důležitá jako hygiena našeho těla.

Registration is Closed
See other events
Mentální Disciplína  (1)
Mentální Disciplína  (1)

Čas a Místo

24. 2. 2022 19:00 – 27. 2. 2022 23:00

Nad Lesem 77, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Mentální disciplína 

Mentální disciplína je metodika, jak změnit naše myšlení a naučené vzorce, které nás brzdí, nebo dokonce škodí v našem rozvoji. O čem přemýšlíme, to se nám děje, co vyzařujeme, to přijímáme. Záleží na tom, co dovolíme našemu mozku, aby nám předkládal. Zkuste si představit, že mozek nejste vy, že je to pouze nástroj, který plní vaše zadání, které mu pošlete z vašeho vědomí a tím ovlivňujete svou realitu.

Náš lektor Bongo si ve svém životě prošel nelehkými situacemi, avšak i v těch nejnáročnějších chvílích si dokázal udržet svoji vnitřní sílu a stabilitu. Na základě svých zkušeností vytvořil vlastní techniku mentální disciplíny, kterou nejprve začal zkoušet sám na sobě a později ji úspěšně aplikoval i na druhé. Po dobu 20 let ji neustále zdokonaloval až do dnešního dne, kdy ji předáváme vám. Jde o velmi jednoduchou, a přesto efektivní metodu, která vás naučí vše, co potřebujete pro získání svobodné mysli a docílení všeho, co chcete ve svém životě projevit.

Přijeďte a přesvědčte se, jak jednoduše díky práci se svou myslí můžete dosáhnout svých cílů.

LEKTOŘI

David Bongo vám vysvětlí, co je to mentální disciplína, jak jejím prostřednictvím kontrolovat svou mysl, jak vědomě pracovat se svými myšlenkami a sám se sebou. Neboť díky vědomému přístupu si do života můžete přitáhnout cokoliv, po čem toužíte. Také vám pomůže se naladit na cítění energií a naučí vás jejich praktické využití v životě.

Matěj Richter vám díky hloubkovým meditacím pomůže objevit svůj vnitřní potenciál, a následně vám ukáže, jak s ním dále pracovat ve své denní realitě. Pokud v našem životě nepřijmeme myšlenku, že vše je možné, není reálné si do svého přítomného dění přitáhnout to, co opravdu chceme.

Sandra Mira je umělkyně, která se občas doslova koupe v přítomném okamžiku, nejraději maluje ženské archetypy a hvězdnou oblohu. Sama se považuje za volnomyšlenkářku, která má hluboké pochopení pro nejrůznější projevy lidského života, a to nejen díky své znalosti Human designu a Genových klíčům, ale také díky svému vrozenému nadhledu a radosti ze života.

PROGRAM

meditace -dechová cvičení -seberozvojové techniky -koučink -šamanské rituály -zdravá čerstvá strava -společné aktivity i čas pro sebe -kontakt s přírodou -zavedení znalostí do vlastního života.

DOPRAVA

Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování zdarma. Nabízíme také možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby.

JAK BUDE VÍKEND PROBÍHAT?

Všichni se sejdeme v centru Your People ve čtvrek a společně víkend zahájíme. Program vám na místě představí a povedou lektoři. Nutno podotknou, že účast na jednotlivých cvičeních je dobrovolná. Je naprosto v pořádku, pokud se někdo z účastníků rozhodne některé cvičení vynechat. Nicméně program je naplánován komplexně ze širokých znalostí lektorů a pro maximální efektivitu doporučujeme se účastnit všech aktivit.

CENA 

Cena na osobu je 7 500 Kč. Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře ), program, veškeré aktivity a osobní koučink v průběhu víkendu.

KAPACITA Kapacita je 13 osob.

Vstupenky

Cena

Množství

Celkem

 • Mentální disciplína

  7 500,00 Kč

  7 500,00 Kč

  0

  0,00 Kč

 • gdfgdgbc

  111,00 Kč

  +2,78 Kč servisní poplatek

  111,00 Kč

  +2,78 Kč servisní poplatek

  0

  0,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page