top of page

čt 24. 11.

|

Nad Lesem 77

Cesta podvědomí

V druhé části Mentální disciplíny se naučíte pracovat se svým podvědomím - jak ho využít a vědomě si vytvářet své představy.

Registration is Closed
See other events
Cesta podvědomí
Cesta podvědomí

Čas a Místo

24. 11. 2022 18:00 – 27. 11. 2022 14:00

Nad Lesem 77, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Cesta Podvědomí 

Naučíte se pracovat se svým podvědomím - jak ho využít a vědomě si vytvářet své představy. 

- Vstup do podvědomí

- Vytvoření si svého bezpečného prostoru

- Vyhledání informací o sobě 

- Tvorba nových návyků v podvědomí

- Spiritualita - propojení s totemovým zvířetem

Mentální disciplína je metodika, jak změnit naše myšlení a naučené vzorce, které nás brzdí, nebo dokonce škodí v našem rozvoji. O čem přemýšlíme, to se nám děje, co vyzařujeme, to přijímáme. Záleží na tom, co dovolíme našemu mozku, aby nám předkládal. Zkuste si představit, že mozek nejste vy, že je to pouze nástroj, který plní vaše zadání, které mu pošlete z vašeho vědomí a tím ovlivňujete svou realitu.

Náš lektor Bongo si ve svém životě prošel nelehkými situacemi, avšak i v těch nejnáročnějších chvílích si dokázal udržet svoji vnitřní sílu a stabilitu. Na základě svých zkušeností vytvořil vlastní techniku mentální disciplíny, kterou nejprve začal zkoušet sám na sobě a později ji úspěšně aplikoval i na druhé. Po dobu 20 let ji neustále zdokonaloval až do dnešního dne, kdy ji předáváme vám. Jde o velmi jednoduchou, a přesto efektivní metodu, která vás naučí vše, co potřebujete pro získání svobodné mysli a docílení všeho, co chcete ve svém životě projevit.

Přijeďte a přesvědčte se, jak jednoduše díky práci se svou myslí můžete dosáhnout svých cílů.

LEKTOŘI

David Bongo vám vysvětlí, co je to mentální disciplína, jak jejím prostřednictvím kontrolovat svou mysl, jak vědomě pracovat se svými myšlenkami a sám se sebou. Neboť díky vědomému přístupu si do života můžete přitáhnout cokoliv, po čem toužíte. Také vám pomůže se naladit na cítění energií a naučí vás jejich praktické využití v životě.

DOPRAVA

Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování zdarma. Nabízíme také možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby.

JAK BUDE VÍKEND PROBÍHAT?

Všichni se sejdeme v centru Your People ve čtvrek a společně víkend zahájíme. Program vám na místě představí a povedou lektoři. Nutno podotknou, že účast na jednotlivých cvičeních je dobrovolná. Je naprosto v pořádku, pokud se někdo z účastníků rozhodne některé cvičení vynechat. Nicméně program je naplánován komplexně ze širokých znalostí lektorů a pro maximální efektivitu doporučujeme se účastnit všech aktivit.

CENA

Ubytování: 3 000 Kč

Jídlo: 2 000 Kč

Přednášky: 3 250 Kč

Celková cena na osobu je 8 250 Kč. Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře ), program, veškeré aktivity a osobní koučink v průběhu víkendu.

KAPACITA Kapacita je 13 osob.

Vstupenky

  • Cesta Podvědomí

    8 250,00 Kč
    Daň: Včetně DPH
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page