top of page

čt 27. 4.

|

Ondřejov

MENTÁLNÍ DISCIPLÍNA II. - Cesta Podvědomí

Na semináři CESTA PODVĚDOMÍ se naučíte jak efektivně využívat své podvědomí. Naučíme Vás jak do podvědomí vědomě vstoupit a jak se tam bezpečně pohybovat.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
MENTÁLNÍ DISCIPLÍNA II. - Cesta Podvědomí
MENTÁLNÍ DISCIPLÍNA II. - Cesta Podvědomí

Čas a Místo

27. 4. 2023 16:00 – 30. 4. 2023 13:00

Ondřejov, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Je všeobecně známo, že v podvědomí máme uložené veškeré vzpomínky, vzorce programy. Ať už vytvořené námi v dětství nebo vzorce, které nám předali rodiče či prarodiče. Tyto informace mozek používá automaticky a zařazuje nám je do běžného dění. Ovšem ne všechny vzorce jsou efektivní. Některé nám mohou vysloveně bránit k tomu, abychom se rozvíjeli, a také, aby se nám děli věci, které si přejeme.

Naučíme Vás jak do podvědomí vědomě vstoupit a jak se tam bezpečně pohybovat. Jak si najít vzorce, které nám už neslouží a jak je opravit tak, aby mozek automaticky pracoval s informacemi, které souvisejí s naší představou spokojeného, zábavného života. Pokud vědomě změníme, opravíme, nastavíme informace uvnitř nás, tak změníme i energii, kterou vyzařujeme a tím se změní i naše okolí.

Nebudeme jen čistit naši minulost (i když je to jedna z nejdůležitějších věcí). Naučíte se jak si správně tvořit představy o vaší vysněné budoucnosti. Jak získat více síly, odvahy a důvěry vůči vám samotným. Vyvoláme si své silové (totemové) zvíře, což je skvělý nástroj v podvědomí. Pomáhá nám se lépe orientovat v našich pocitech a odkryje mnohé další zákoutí podvědomí, o kterých jste doposud nevěděli.

Celý kurz je vedený v klidném, zábavném a pohodovém duchu. Získáte nové vědomosti i přátele. Vařit bude naše šéfkuchařka Terezka Jeřábková - na instagramu @terezacrane. Jídlo je připravováno s láskou k Vám i k přírodě, probudí chuťové buňky a rozmazlí bříška.

Kapacita: 15 osob

Doprava: Parkování v areálu zdarma. Možnost vyzvednutí na vlakovém nádraží Senohraby.

Cena: 8000 ,-

Jídlo: 2000,-

Ubytování: 4000,-

Program: 2000,-

Rezervace: tel.: 602 386 500, email: bongac4@gmail.com

Těšíme se na Vás! 

Sdílet

bottom of page