top of page

pá 08. 7.

|

Nad Lesem 77

Open Weekend

Můžete přijet k nám na Your People a jen BÝT…bez programu, odpočívat a užívat si pohody a klidu ve společnosti úžasných lidí.

Registration is Closed
See other events
Open Weekend
Open Weekend

Čas a Místo

08. 7. 2022 18:00 – 10. 7. 2022 14:00

Nad Lesem 77, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Můžete přijet k nám na Your People a jen BÝT… Na sobotní odpoledne máme přednášku  o Cestě ke štěstí, vedenou Matějem Richterem jednoho ze zakladatelů Your People. 

Dalším hostem je Petr Hess který se za svou dlouholetou praxi jako kondiční trenér propracoval k holistickému přístupu práce s klienty. Už na vás nepohlíží jako na klienta, který chce změnu své postavy, ale jako na komplexní bytost žijící v souladu s přírodními zákonitostmi. Díky tomu vám dopomůže nejen k vytoužené postavě, ale především k celkové vitalitě, zlepšení psychického zdraví a naslouchání svému tělu. Budem mluvit o Cirkadiálním biorytmu a stravování.

Od pátku do neděle je naše centrum otevřeno (s předchozí rezervací jídla) i s ubytováním a stravou.

DOPRAVA

Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování zdarma. Nabízíme také možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby.

CENA 

Cena na osobu je 4 000 Kč. Cena zahrnuje plnou penzi od páteční večeře do nedělního oběda, ubytování v našich pokojích a veškeré lůžkoviny a samozřejmě veškerý prostor domu pro vaši kreativitu, produktivitu nebo chill.

KAPACITA Kapacita je 13 osob.

Těšíme se na společnou pohodu.

Vstupenky

  • Open weekend

    4 000,00 Kč
    Daň: Včetně DPH
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page