top of page

st 24. 11.

|

Ondřejov

Rapé ceremony

srdečně vás zveme na další oblíbenou ceremonii s posvátnou medicínou rapé.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Rapé ceremony
Rapé ceremony

Čas a Místo

24. 11. 2021 18:00 – 22:00

Ondřejov, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Drazí přátelé Your People,

srdečně vás zveme na další oblíbenou ceremonii s posvátnou medicínou rapé.

Rapé je šamanská směs popele z rostlin rostoucích v Amazonii a tabáku Mapacha, používaná domorodými kmeny v Jižní Americe jako jedna z nejposvátnějších medicín. Skrze práci s rapé můžete léčit a prozařovat své fyzické tělo, svou duši a pozvedat svou energii.

Léčivá síla rapé přináší silný energetický zážitek, otvírá energetické pole a vědomí. Dokáže vás dovést k propojení sama se sebou, se svojí přirozeností, se spiritem této moudré medicíny, a nakonec i se samotnou Matkou Zemí. Na této cestě ochutnáte léčení na jemnohmotné energetické úrovni, vyčistíte svou přeplněnou mysl a zažijete uvolnění, které do života přináší klid a spokojenost.

Rapé je vhodné pro každého, kdo touží třeba jen po uvolnění od starostí všedního dne, stejně jako je velmi silným pomocníkem na duchovní cestě.

Celou ceremonií vás provede rapé mistr, Michal Rauer, který je známý nejen svou vyrovnanou jogínskou energií a hlubokým propojením s touto medicínou, ale také svou legendární kazetou obsahující 80 druhů rapé ze všech koutů světa.

O bezpečný prostor se postará David Bongo, náš šaman, který má letité zkušenosti s energetickým léčením. Má dar přesně vycítit, co potřebujete a díky tomu vás dokáže citlivě podpořit na vaší cestě sebepoznáním a dodat tak pocit bezpečí, který je při těchto ceremoniích tolik důležitý.

O mužsko-ženskou energetickou rovnováhu se postarají také zkušení průvodci - Sandra Mira a Matěj Richter, kteří vám nejen rapé aplikují, ale současně v krátké chvíli navnímají vaši energii a vytvoří tak pro vás výjimečný zážitek.

Celou ceremonii bude provázet živá hudba v podání talentovaného muzikanta Štěpána Fauna, který má naprosto jedinečný cit pro hru na kytaru.

Počet míst je omezený na 20 osob z důvodu udržení bezpečného prostoru a maximální péče o vás.

Vstupenky

  • Rapé Ceremony

    1 350,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page