top of page

čt 10. 6.

|

Nad Lesem 77

Sebeláska jako zdroj hojnosti

Sebeláska je zdroj, který nám dokáže odemknout veškerý náš potenciál... k vydělávání peněz, vysněné postavě nebo přitáhnutí si skvělého partnera. Častokrát ale děláme jen velmi málo pro sebe a hodně pro okolí.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Sebeláska jako zdroj hojnosti
Sebeláska jako zdroj hojnosti

Čas a Místo

10. 6. 2021 19:00 – 13. 6. 2021 15:00

Nad Lesem 77, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

I když se to zdá být nemožné, sebeláska nám odráží všechno, co se v našich životech děje. Pokud nemáte rádi svoje tělo, nejspíš budete často nemocní nebo trpět nadváhou, pokud nemáte rádi svojí práci, je jen velmi malá pravděpodobnost, že vám bude vydělávat tolik peněz, kolik si představujete.  Sebeláska je zdroj, který nám dokáže odemknout veškerý náš potenciál... k vydělávání peněz, vysněné postavě nebo přitáhnutí si skvělého partnera. Častokrát ale děláme jen velmi málo pro sebe a hodně pro okolí.  My vám ukážeme, jak otočit svou pozornost do svého nitra, jak začít budovat svou sebelásku tak, abyste opravdu přitahovali to, co vám dělá v životě dobře a ne naopak.

LEKTOŘI

David Bongo vám vysvětlí, co je to mentální disciplína, jak jejím prostřednictvím kontrolovat svou mysl, jak vědomě pracovat se svými myšlenkami a sám se sebou. Neboť díky vědomému přístupu si do života můžete přitáhnout cokoliv, po čem toužíte. Také vám pomůže se naladit na cítění energií a naučí vás jejich praktické využití v životě.

Matěj Richter vám díky hloubkovým meditacím pomůže objevit svůj vnitřní potenciál, a následně vám ukáže, jak s ním dále pracovat ve své denní realitě. Pokud v našem životě nepřijmeme myšlenku, že vše je možné, není reálné si do svého přítomného dění přitáhnout to, co opravdu chceme.

Petr Hess se za svou dlouholetou praxi jako kondiční trenér propracoval k holistickému přístupu práce s klienty. Už na vás nepohlíží jako na klienta, který chce změnu své postavy, ale jako na komplexní bytost žijící v souladu s přírodními zákonitostmi. Díky tomu vám dopomůže nejen k vytoužené postavě, ale především k celkové vitalitě, zlepšení psychického zdraví a naslouchání svému tělu.

Strava a ubytování

Rozmazlovat nás při tom bude plná penze zážitkové vegetariánské kuchyně v bio kvalitě od šéfkuchařky Terezy Jeřábkové, ověnčené oceněním Bib Gourmand od Michelinu. Tereza vařila 13 let ve francouzské restauraci v Obecním domě a pro Pražský hrad, kde se starala i o to, aby nekručelo v břiše Dalajlámovi a dalším státním návštěvám.

Ubytováni budeme v příjemných pokojích po dvou a po třech. K dispozici vám bude kavárna s barem, domácími bylinnými čaji, vínem a limonádami, velká sdílená koupelna, relaxační místnost, zahrada, venkovní gril, udírna, ohniště a především my sami sobě navzájem.

PROGRAM -meditace -dechová cvičení -seberozvojové techniky -koučink -šamanské rituály -zdravá čerstvá strava -společné aktivity i čas pro sebe -kontakt s přírodou -zavedení znalostí do vlastního života

DOPRAVA Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování. Zdarma také nabízíme možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby či zastávku metra C Opatov.

Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře + svačiny), program a veškeré aktivity, osobní koučink v průběhu víkendu.

JAK BUDE VÍKEND PROBÍHAT? Všichni se sejdeme v centru Your People ve čtvrtek 10. 6.  a společně víkend zahájíme. Program probíhá od čtvrka a první společná strava je čtvrteční večeře. Program vám na místě představí a povedou lektoři. Nutno podotknou, že účast na jednotlivých cvičeních je dobrovolná. Je naprosto v pořádku, pokud se někdo z účastníků rozhodne některé cvičení vynechat. Nicméně program je naplánován komplexně ze širokých znalostí lektorů a pro maximální efektivitu doporučujeme se účastnit všech aktivit.

CENA Cena na osobu je 8500 Kč. Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře + svačiny), program, veškeré aktivity a osobní koučink v průběhu víkendu.

KAPACITA Kapacita každého termínu je 13 osob

Vstupenky

  • Čtvrtek

    8 500,00 Kč
    Prodej skončil
  • Pátek

    7 800,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page