top of page

pá 30. 12.

|

Ondřejov

Silvestr

Transformační Silvestr / Přechodový rituál / Živá hudba / Kakaová ceremonie

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
Silvestr
Silvestr

Čas a Místo

30. 12. 2022 18:00 – 01. 1. 2023 14:00

Ondřejov, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Silvestr jinak!  

- Bez alkoholu, hluku, s partou skvělých lidí, úžasným jídlem, obklopeni přírodou a pohodovou atmosférou.

- Transformační, kde se nebudete jen bavit, ale současně měnit sami sebe i svůj život k lepšímu.

- Přechodový rituál do nového roku s kakaovou ceremonii, Estatic dance, opustíte staré myšlenkové vzorce a více se ponoříte do života podle svých představ a díky tomu zažijete více naplnění.

- Rapé ceremony.

V tomto příjemném a transformačním duchu se ponese Silvestr a přechod do nového roku na Your People.

Budeme tančit v rytmu Estatic dance, otevírat se léčivé energii během kakaové nebo rapé ceremonie, ale tím hlavním tématem bude přechodový rituál, ve kterém pustíme vše, co v novém roce už nepotřebujeme a naopak se soustředíme na to, co do svého života toužíme vnést a jak k tomu dojít. Společně projdeme jednotlivé otázky, které jsou pro nás zásadní a najdeme odpovědi na to, jakým způsobem se v novém roce posunout, abychom byli sami se sebou i ve svém 

životě spokojenější.

V pátek po příjezdu nás čeká seznámení, představení programu a úžasná večeře. Vařit nám tradičně bude naše cenami ověnčená šéfkuchařka Tereza Jeřábková. Můžete se těšit na netradiční zážitek - večeři po tmě, při které se naladíte na jídlo zcela novým způsobem a vychutnáte si ho každou chuťovou buňkou jako nikdy předtím.

V sobotu nás čeká workshop oblíbené mentální disciplíny, kde se naučíte, jak pracovat se svou myslí a jejím nastavením tak, abyste si dokázali prakticky a v lehkosti poradit s tématy nového roku. Po úžasném obědě se položíme do společné meditace, díky které odhalíme staré vzorce a programy, které v novém roce už nepotřebujeme. Kdo bude chtít, může s námi i osobně konzultovat. Další meditací v sobě ukotvíme téma nových začátků, kde si zvědomíme, co opravdu chceme v novém roce projevit, jaká je naše cesta a kam chceme směřovat.

Nebojte, nebudeme se jen koncentrovat a meditovat, budeme si také vychutnávat společně strávený čas a výborné jídlo. Po silvestrovské večeři, která je překvapením, si dáme chvilku klidu před samotným rituálem. Zbavíme se zvědoměných starých vzorců a přivoláme nové. Prostor otevřeme kakaovou ceremonií a oddáme se tanci, ne však šíleným dunivým tónum, ale lehké živé hudbě, které nás rozvibruje zevnitř. Kdo už nebude chtít tančit, může trávit čas u krbu nebo v zimní zahradě pohledem na hvězdy.

Zbytek večera bude probíhat v lehkosti a radosti. K dispozici budou vodní dýmky, večerní občerstvení a vše, co je k silvestrovské pohodě potřeba.

Neděle bude ve znamení klidu a propojení s přírodou.

Po snídani se vydáme na procházku po Ladovských kopcích a lesích až k řece Sázavě, kde bude možnost otužování pro všechny, kdo se na to budou cítit.

Po obědě proběhne společné sdílení a po něm nás čeká povídání a workshop, který vám poskytne řadu podstatných podnětů, jak se sebou pracovat v dalším roce i těch dalších.

Poté už jen sdílení a předávání poznatků a kouzel, které se zde udály poslední společný kruh a rozloučení.

LEKTOŘI

David Bongo

Matěj Richter

DOPRAVA

Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování zdarma. Nabízíme také možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby.

CENA

Ubytování: 2 000 Kč

Jídlo: 2 000 Kč

Přednášky: 2 111 Kč

Celková cena na osobu je 6 111 Kč. Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře ), program, veškeré aktivity a osobní koučink v průběhu víkendu.

KAPACITA 

Kapacita je 13 osob.

Sdílet

bottom of page