top of page

pá 18. 3.

|

Ondřejov

Smysl má Žena

AKTIVNÍ ŽENSKÉ MEDITACE, SÍLA A MOC VÝDECHU, ŽENSKÉ ZVÍŘECÍ ARCHETYPY – ÁSANY A TANČENÍ ZVÍŘECÍCH SYMBOLŮ, POZNÁNÍ, ŽE I V KAŽDODENNOSTI JE KOUZLO MEDITACE, SPOČINUTÍ V KLIDU, PLYNUTÍ A EMOČNÍ UVOLNĚNÍ V POHYBU, CHUTNÉ ZDRAVÉ JÍDLO, PRO ŽENU A JEJÍ NEJHLUBŠÍ POTŘEBY, ĆAS PRO SEBE… MÁ SMYSL,

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Smysl má Žena
Smysl má Žena

Čas a Místo

18. 3. 2022 18:00 – 20. 3. 2022 14:00

Ondřejov, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

O SETKÁNÍ SMYSLŮ

Proč si udělat čas pro sebe?

Naše vnímání je protkáno mnoho informací o tom, jaká má být žena, co je její úkolem, jak má vypadat a co je správné. Mnoho vzorců se vynořuje z dětství a přebývají s námi dlouho do dospělosti.

Jsme v zajetí smyslových vjemů, které se nám cpou každý den do prostoru. Ať už je to jídlo, či nálady našich blízkých, oblečení, které se nás dotýká, hudba a reklamní masáže, které se nedají vypnout, když třeba nakupujete jídlo pro rodinu. Je to neustávající proud vjemů, které musíme vstřebávat. 

Smyslem víkendového pobytu je prožít, jaké to je, když je o nás postaráno zdravým, voňavým a chutným jídlem, uvolnění těla vlastní jógou a v meditacích a vypnutí myšlenkových vzorců, které nám nedovolí být tou, kterou si přeješ někde uvnitř být.

Ženské aktívní meditace byly stvořené přímo pro tuto ženskou potřebu. Dovolují si hrát, bláznit, tančit jako nikdy a prožívat moudrost svého těla. Když se mu dovolí projevit své potřeby a přirozenost, žena rozkvétá a začne si uvědomovat, co se ve skutečnosti děje.

Začneš přirozeně toužit po smyslu svého bytí.

Zvířecí archetypy Ti nedovolí zapomenout.

Smyslem pobytu je prožít svůj vnitřní svět pravdivě a autenticky, bez těsného oblečení v naprosto bezpečném prostředí. Uvolnit své vzorce chování a nesnažit se tancovat, ale vnímat hudbu. Tělo ví jak na to a meditační hudba je k tomu přímo stvořená. Provokuje, vybízí k akci a dovolí i spočinout a vstřebávat.

Vice o meditacích:

https://www.miaela.cz/zenske-meditace-mohendzodaro/

Odevzdat se(be) vyšší moci při aktívní meditaci -

meditace jako nejvyšší forma přírodního léčení.

Program je sestavený tak, aby každá žena mohla pozvolna vplout do magie aktivní meditace a uvolnila a ozdravila své zažité vzorce chování. Zažila všemi smyly prožitky, které v meditaci i při pobytu budou k mání a co nejvíc si odnesla pro každodenní život.

Kdo tě provede?

Žena, která vidí smysl v meditaci. Ta, která taky někdy zapomíná, že čas pro sebe je jediný návod na klid a prožívá v každodennosti všechny možné podoby bytí ženou. Vaří, pere, studuje, pracuje, medituje, zahradničí, uklízí i bordelaří. Jak uvnitř, tak ven. Dva dospívající syny a manžel jsou největšími učiteli.

Lektorka Mohedžodára a mentorka ženských meditací Michaela Janů

www.michaelajanu.cz

Kde se setkání koná a co budeme jíst?

Pobývat budeme v krásném centru duševního rozvoje Your People.

Místo kde se cítíte jako doma a s tou největší péči a umem nám uvaří Terezka Jeřábková - žena, která má velmi excelentně vyvinutý smysl pro gurmánství.

Centrum se nachází v krásné přírodě kousek (30 min autem) jihovýchodně od Prahy.

Co potřebuji s sebou a co na sebe?

Pro ženské meditace je vhodné volné a pohodlné oblečení. Ženské meditace vybízí k prožitku ženství v šatech či sukních, ale doporučuji si oblečení navrstvit, aby Ti bylo pohodlně i při prožitkovém cvičení. Každá meditace má osobité zadání. Více konkrétně přímo na místě a v emailu po přihlášení. Polštáře pro pohodlné sezení jsou v jógovně k dispozici, stačí si vzít jenom svoji deku.

Kdy to začne?

Program začíná 18:00

V pátek od 17:00 je možné se ubytovat. Možnost spolujízdy pošlu den předem do emailu a která se rozhodnete přijet vlakem, možnost vyzvednutí na zastávce Senohraby.

Počet žen omezený max 14

V případě nepříznivé epidemiologické situace se víkend uděje v počtu aktuálně povoleném vládou, kdy přednost dostanou ženy dříve přihlášené. Ostatní si budou moci vybrat, jestli se chtějí zúčastnit dalšího termínu nebo vrátit peníze.

Cena

6600,- Kč

/2x snídaně, 2x oběd, 2x večeře/

zážitkový a meditační program

Zdroj

Aktivně se věnuji Mohendžodáru již 9 let, absolvovala jsem I.-IV. Stupeň školy Mohendžodára, OSHO terapeutický trénink a doprovázím ženy v docházkovém kurzu Cesta s Mohendžodárem a kurzem Zvíře či žena – aktívní ženské meditace a zvířecí archaetypy.

Zakladateli Mohendžodáro jsou MUDr. Monika Sičová a Ing. Igor Samotný

Mohendžodáro je ucelený systém na podporu žen.

Veškeré info na

www.mohendzodaro.cz

Vstupenky

  • Smysl má žena

    6 600,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page