top of page

út 22. 8.

|

Ondřejov

Transformační týden meditace

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Transformační týden meditace
Transformační týden meditace

Čas a Místo

22. 8. 2023 16:00 – 26. 8. 2023 14:00

Ondřejov, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Transformační týden meditace

Proč transformační týden?

Denně budete mít možnost absolvovat tři vedené a cílené meditace. Upřesníme si záměry daných meditací pro silný a efektivní účinek. Po každé z meditací si probereme individuální pocity tak, aby každá další meditace byla o to efektivnější. Vše je o praxi a zkušenostech. V průběhu celého týdne vám předáme co nejvíce informací, přičemž spojíme teorii ihned s praxí, a tím získáte co nejvíce zkušeností. Ano, bude to práce, ale věříme, že po tomto týdnu na Your People transformujete své staré nastavení do nové podoby a váš život nabere nové pozitivní obrátky.

Co vám přinese transformační týden?

- Osvojení meditačních technik

- Práce s dechem

- Zklidnění mysli

-    Vstup do podvědomí

- Nový náhled na situace, které řešíte

- Poznání, jaký vliv má meditace na naši budoucnost

- Zvládání stresových situací

Meditace jsou velmi silný nástroj, který nám může pomoci ke změnám, které si přejeme, a to ve všech oblastech života. Ať už je to zdraví, partnerství nebo vylepšení či zdokonalení práce/businessu. Popřípadě si jen dopřát klid, vystoupit z ruchu běžného života a soustředit se pouze na sebe při absolutní regeneraci a nabrání sil.

Záměrně jsme tento kurz naplánovali v týdnu. Mysl má ve zvyku v průběhu týdne řešit primárně pracovní záležitosti a teprve o víkendu se věnuje sobě, odpočinku či zábavě. Proto jsme tento režim obrátili, abyste vy (váš mozek) vystoupili z běžného režimu. Což je pro mysl velmi efektivní. Zároveň v týdnu každý z nás řeší spousty věcí a jsme rádi, když si najdeme čas alespoň na jednu meditaci denně, někdy však ani to ne. Poté jednoduše řekneme, že nemáme čas. My vám ten čas a podmínky pro vykonání dáme v klidném prostředí s plným servisem, za pomoci skvělého jídla a přednášek, abyste se mohli co nejvíce soustředit na sebe, své myšlenky a meditace.

Věříme, že tento týden bude pro vás velmi efektivní ve všech směrech a do svého běžného dění se vrátíte v plné síle s úsměvem a radostí.

Cena: 11 000 kč

Celý víkend bude vařit naše šéfkuchařka Terezka Jeřábková - na instagramu @terezacrane.

Jídlo je připravováno s láskou k Vám i k přírodě, probudí chuťové buňky a rozmazlí bříška.

Kapacita: 15 osob

Doprava: Parkování v areálu zdarma. Možnost vyzvednutí na vlakovém nádraží Senohraby.

Rezervace: tel.: 602 386 500, email: bongac4@gmail.com

Sdílet

bottom of page