top of page

pá 10. 6.

|

Ondřejov

Ženský retreat Potěšenííí

"Celý víkend se ponese v duchu hýčkání, smyslnosti, sebelásky, jemnosti vůči sobě, krásných rituálů, královské a milenkovské esence a hravosti! Bude to jedno velké Hmmmmm...potěšení!"

Cena a přihlášení na stránkách
www.poteseniii.cz
Ženský retreat Potěšenííí
Ženský retreat Potěšenííí

Čas a Místo

10. 6. 2022 18:00 – 12. 6. 2022 14:00

Ondřejov, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

"Celý víkend se ponese v duchu hýčkání, smyslnosti, sebelásky, jemnosti vůči sobě, krásných rituálů, královské a milenkovské esence a hravosti! Bude to jedno velké Hmmmmm...potěšení!"  Program: Koncert u posvátného ohně Zpěv a tanec Objevování tajů potěšení Dlouhé hýčkání a péče Mystický večerní rituál Úžasné vegetariánské jídlo Ženský kruh v malé skupince Esence Máří Magdalény a bohyně Isis  Lektoři:

 Zuzana Křížová 

Zuzí představuje úžasné spojení sexuality s naprostou elegancí, jemností, lehkostí a hravostí. Je pro mě symbolem jemné ale i odvážné ženské sexuality. Od první chvíle jsem jí byla fascinována pro její čistou esenci, kterou nese, čistou sebelásku, sebepéči a jemnost vůči sama sobě. Zároveň vyzařuje velkou nebojácnost konat, nebát se překážek a cestu si užít. Jsem s ní ráda, jelikož má srdce otevřené, je uvolněná, autentická, opravdu naslouchá a nikdy nezkazí zábavu. Život je pro ni smyslná hra a zábava a to je velmi inspirující. K.

 Kristýna Opltová 

Týnka je pro mě dokonalý obraz toho, jak propojit spiritualitu s materiálním světem. Je pro mě ztělesněním rovnováhy a autenticity. To neříkám jen tak! Obdivuji na ní, jak je svá, ctí svoji intuici a jen tak někomu něco nežere.... to je dnes totiž poklad! A když je to o tom potěšení, tak mi dělá potěšení jen tak být v její přítomnosti a cítit tu královskou esenci, kterou září! Z.

DOPRAVA

Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování zdarma. Nabízíme také možnost spolujízdy nebo vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby.

Cena a přihlášení: na stránkách  www.poteseniii.cz

Sdílet

bottom of page