top of page

čt 26. 8.

|

Ondřejov

ŽIVOT NAPLNO

Přijeď na zážitkový prodloužený víkend, který ti ukáže JAK ŽÍT NAPLNO. Hudba, tanec, vzdělávání, ceremonie rapé, úžasné jídlo a klid ve spojení s přírodou.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
ŽIVOT NAPLNO
ŽIVOT NAPLNO

Čas a Místo

26. 8. 2021 18:00 – 29. 8. 2021 14:00

Ondřejov, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Co od života chceš?

Chceš se jen pořád dokola sytit novými vědomostmi a poučkami, jak žít lépe, nebo to chceš opravdu zažít? Chceš další online workshop o tom, jaký je tvůj životní úkol nebo potenciál, nebo si to vyzkoušíš ve všech možných podobách a skutečně prožiješ to, KDO JSI  a co opravdu chceš dělat nebo tvořit?

Ano, čeká tě i vzdělávání v podobě Mentální disciplíny, kde ti ukážeme, jak pracovat se svou myslí a mentálními vzorci.

Ano, čeká tě meditace, kde se ponoříš do svého podvědomí a poznáš více sám sebe, svůj vnitřní svět, k čemuž ti pomůžeme i pomocí Genových klíčů a Human designu, ale co opravdu prožiješ, je ŽIVOT sám…

Můžeš se těšit na ceremoniální kakao z Mexika, které ti otevře srdce, bubnování a hudbu, která tě nenechá sedět v koutě, rozvibruje a naladí třeba i na společný hudební jam, nebo na ceremonii s moudrou medicínou rapé, která dokáže otevřít další rozměr tvého uvědomění a propojení se sebou. A nakonec se můžeš těšit na jídlo, které tě rozhodně nenechá bez pocitu naprosté blaženosti a propojení s kuchařkou samotnou, která nevaří, ale kouzlí.

Skrze samotné kouzlo jednotlivých zážitků projdeš až do svého nitra a zažiješ skutečnou plnost, která vzniká v prostoru společného tvoření, sdílení a propojení se sebou i ostatními.

Co opravdu chceš zažít, je už jen na tobě, my ti dáme jen spoustu možností, jak poznávat a ochutnávat život samotný.

Pokud budeš mít letního řádění a juchání už dost, můžeš si dopřát masáž nebo jen relaxaci v naší zahradě s šálkem domácího čaje, nebo jen ležet v trávě, koukat na mraky a přemýšlet nad věcmi, které v životě opravdu chceš.

Tak tohle je život, jak si ho představujeme my na Your People. Život plný radosti, veselosti a prožitků s lidmi, kteří se během několika málo okamžiků stanou tvými přáteli a pomohou ti překonat i nekomfortní situace tvého života.

Rozhodni se, jak chceš žít. My to máme takhle a jak ty?

Pokud to vnímáš stejně, tak přijeď.

LEKTOŘI

David Bongo je spoluzakladatel centra Your People, a náš neošaman, který se věnuje šamanským a energetickým masážím. Už celé roky se také zabývá tzv. mentální disciplínou, díky které se nejen vypořádal s vrozenou nemocí a velkými bolestmi, ale dokonce do svého života vnesl takovou lehkost, že ji učí ostatní. Kromě svého šamanského umění je také umělec a autor krásných plastik zasvěcených bohyni Isis.

Matěj Richter je zakladatel centra Your People a velký milovník hudby, ale hlavně života jako takového. Jeho poznávacím znamením je široký úsměv a velký nadhled, který získal zejména díky cestování po Asii a učení se od tamějších šamanů. Po pobytu na vipassana meditaci se mu doslova změnil život, poznal sám sebe jako nikdy předtím, a také proto se vipassana pobyty staly součástí Your People.

Sandra Mira je umělkyně, která se občas doslova koupe v přítomném okamžiku, nejraději maluje ženské archetypy a hvězdnou oblohu. Sama se považuje za volnomyšlenkářku, která má hluboké pochopení pro nejrůznější projevy lidského života, a to nejen díky své znalosti Human designu a Genových klíčům, ale také díky svému vrozenému nadhledu a radosti ze života.

Michal Rauer s jógou jsem se poprvé seznámil ve 33 letech a postupně jsem začal propadat jejímu kouzlu. Hodně brzy potom, co jsem začal cvičit jógu, jsem na sobě samém začal pociťovat velké změny a zároveň jsem cítil touhu, že musím lidem ukázat sílu jógy a její pozitivní účinky na fyzické tělo, psychiku, zdraví a celkový pohled na svět. Jóga není jenom o cvičení a správném dýchání, ale je to určitá životní cesta po které můžu jít celý život a vždy tam najdu něco nového.

Celý víkend, včetně ceremonii, bude provázen živou hudbu, a to díky skvělým hudebníkům  Štěpánem Faunem

a Danielem Benešem

Strava a ubytování

Rozmazlovat vás bude plná penze zážitkové vegetariánské kuchyně v bio kvalitě od šéfkuchařky Terezy Jeřábkové, ověnčené oceněním Bib Gourmand od Michelinu. Tereza vařila 13 let ve francouzské restauraci v Obecním domě a pro Pražský hrad, kde se starala i o to, aby nekručelo v břiše Dalajlámovi a dalším státním návštěvám.

Ubytováni budete v příjemných pokojích po dvou. K dispozici vám bude kavárna s barem, domácími bylinnými čaji, vínem a limonádami, velká sdílená koupelna, dvě koupelny při pokojích, relaxační místnost, rozlehlá zahrada, venkovní gril, udírna, ohniště a masérna.

Doprava

Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování zdarma. Nabízíme také možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby.

Jak bude víkend probíhat?

Všichni se sejdeme v centru Your People ve čtvrtek a společně pobyt zahájíme. Program vám na místě představí a povedou lektoři. Účast na jednotlivých cvičeních je dobrovolná. Je naprosto v pořádku, pokud se někdo z účastníků rozhodne některé cvičení vynechat. 

Cena

Cena na osobu je 7 500 Kč od čtvrtka do neděle. Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře ), program, veškeré aktivity a osobní koučink v průběhu víkendu.

Kapacita

Kapacita je 13 osob.

Vstupenky

 • Život

  7 500,00 Kč
  +187,50 Kč servisní poplatek
  Prodej skončil
 • Rapé Ceremony

  1 000,00 Kč
  +25,00 Kč servisní poplatek
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page