top of page

čt 22. 10.

|

Nad Lesem 77

Život v hojnosti aneb umění sebelásky

Nový rok už nám klepe na dveře a asi každý si přeje, aby byl ten následující zase o něco lepší. Vkročte do nového roku s nově nabytými vědomostmi, o které se s vámi podělíme a začněte žít v hojnosti.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události

Čas a Místo

22. 10. 2020 18:00 – 25. 10. 2020 13:00

Nad Lesem 77, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Nový rok už nám klepe na dveře a asi každý si přeje, aby byl ten následující zase o něco lepší. Jak tomu tak bývá, většina si s Novým rokem spojuje nové začátky a předsevzetí. Být spokojenější, vyrovnanější, zkrátka šťastnější. A my vám k té osudové změně můžeme dopomoci.

Vkročte do nového roku s nově nabytými vědomostmi, o které se s vámi podělíme a začněte žít v hojnosti a sebelásce která k tomu neodmyslitelně patří. Na našem retreatu vás naučíme nejen to, co je mentální disciplína, a jak s ní správně pracovat, ale také jak dobře nakládat s penězi a jak si je do svého života umět přivolat.

Často jsou právě peníze důvodem trápení, hádek a zdají se být jako nepřítel člověka. Chcete se naučit s penězi správně pracovat a nebrat je pouze jako nutné zlo, které vám zaplatí nájem a všechny další výdaje? Naučíme vás k nim správně přistupovat, umět je otevřeně přijímat, ale zároveň je i vydávat.

Přijeďte k nám do Your People a my vám pomůžeme najít tu správnou cestu ke změně myšlení. Uvidíte, jak se váš následující rok změní k lepšímu. Jak by řekl náš lektor Bongo: „Peníze nekazí charakter člověka, jen jeho charakter odkrývají“.

PROGRAM -meditace -dechová cvičení -seberozvojové techniky -živá hudba -masáže -koučink -šamanské rituály -zdravá čerstvá strava -společné aktivity i čas pro sebe -kontakt s přírodou -zavedení znalostí do vlastního života

HARMONOGRAM Čtvrtek 22.10., příjezd 18:00 Neděle 25.10., odjezd 14:00

LEKTOŘI

David Bongo

David se více než 10 let věnuje masážím a konzultacím k rozvoji mysli. Při masáží pracuje nejen s tělem, ale i s energetickými toky, které pomáhají u klienta nastavit fyzické i psychické zdraví. Ve svých konzultacích vede klienty k práci se svým vnitřním já, díky kterému poté mohou ve svém životě dělat zdravá rozhodnutí.

Matěj Richter

Matěj je tvůrcem centra Your People. Přes kariéru kreativního producenta se dostal k meditaci a seberozvoji. Z cest po Asii nasbíral moudra místních šamanů a léčitelů. Matěj absolvoval kurz tantrické masáže a aktivně se věnuje masírování. Své klienty vede k žití v souladu s duší a dosažení života plného lásky a štěstí.

DOPRAVA Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování. Zdarma také nabízíme možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby či zastávku metra C Opatov.

Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře + svačiny), program a veškeré aktivity, osobní koučink v průběhu víkendu.

JAK BUDE VÍKEND PROBÍHAT? Všichni se sejdeme v centru Your People v pátek 28.8. a společně víkend zahájíme. Program probíhá od pátku a první společná strava je páteční večeře. Program vám na místě představí a povedou lektoři. Nutno podotknou, že účast na jednotlivých cvičeních je dobrovolná. Je naprosto v pořádku, pokud se někdo z účastníků rozhodne některé cvičení vynechat. Nicméně program je naplánován komplexně ze širokých znalostí lektorů a pro maximální efektivitu doporučujeme se účastnit všech aktivit.

Sdílet

bottom of page