top of page

pá 14. 10.

|

Nad Lesem 77

Cesta ke štěstí

Cesta ke štěstí je naprosto individuální záležitost, ale existují nástroje, které nám mohou pomoci tuto cestu rozpoznat a najít tak sám sebe a svou vlastní cestu.

Registration is Closed
See other events
Cesta ke štěstí
Cesta ke štěstí

Čas a Místo

14. 10. 2022 18:00 – 16. 10. 2022 14:00

Nad Lesem 77, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Cesta ke štěstí je naprosto individuální záležitost. Existují nástroje, které mohou pomoci tuto cestu rozpoznat a najít tak sám sebe a svou vlastní cestu. 

Tyto nástroje jsou klíče k tomu, jak se otevřít životu jako takovému. Každý z nás si jistě prochází nelehkými událostmi a nese si vzorce, které ho omezují. Ať už je to stud, bolest, závislost, soud, nesebeláska, ale pokud chceme tyto vzorce změnit, je potřeba najít klíče, jak je otevřít a zrušit.  

Vydejte se na cestu šťastným životem. Osvojíte si nástroje, které mně osobně nejvíce pomohly k tomu žít šťastný život plný radosti, lehkosti a hojnosti všeho, co je v životě opravdu potřeba. Pochopení základních otázek života a návrat ke svému já tak, jak si to naše duše přeje. 

Naučím vás:  

- Jak pracovat se svou myslí. 

- Meditovat ale ne jen v sedě. 

- Otevřít se sobě i svému okolí pomocí pohybu našeho těla a elementů v nás. 

- Procházení životních otázek a nacházení odpovědí skrze naši duši. 

- Ukotvení se v životě tady na této zemi. 

- Začneme to dělat, nepotřebujete další přednášky, potřebujete kroky. 

- Výstup ze své komfortní zóny. 

- Dostanu vás na úroveň tvůrce. Už nebudete potřebovat terapeuta.   

Vděčnost je klíčem ke štěstí, ale k vděčnosti potřebujeme pozornost, abychom viděli a cítili za co můžeme být vděční.

Pozoruj a staneš se šťastným.

LEKTOR

Matěj Richter  je zakladatel centra Your People. Část života prožil v Asii, kde se učil u tamějších šamanů. Především díky spolutvorbě Mentální disciplíny poznal sám sebe, nastartoval novou etapu života, stal se tvůrcem Your People a začal své vědomosti předávat jako kouč a neoshaman.

PROGRAM

meditace -dechová cvičení -seberozvojové techniky -koučink -šamanské rituály -zdravá čerstvá strava -společné aktivity i čas pro sebe -kontakt s přírodou -zavedení znalostí do vlastního života.

DOPRAVA

Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování zdarma.

JAK BUDE VÍKEND PROBÍHAT?

Sejdeme v centru Your People v pátek a společně víkend zahájíme. Program vám na místě představím. Účast na jednotlivých cvičeních je dobrovolná. Je naprosto v pořádku, pokud se někdo z účastníků rozhodne některé cvičení vynechat. Nicméně program je naplánován komplexně pro maximální efektivitu doporučujeme se účastnit všech aktivit.

CENA

Ubytování: 3 000 Kč

Jídlo: 2 000 Kč

Přednášky: 1111 Kč

Celková cena na osobu je 6 111 Kč. Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře ), program, veškeré aktivity a osobní koučink v průběhu víkendu.

KAPACITA Kapacita je 13 osob.

Vstupenky

  • Cesta ke Štěstí

    6 111,00 Kč
    Daň: Včetně DPH
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page