top of page

Celé Centrum Yourpeople včetně rozlehlé zahrady a nově zrekonstruovaného sálu, si můžete pronajmout k vícedenní či jednodenní akci. Prostory centra jsou vhodné pro seberozvojové či meditační semináře, jógové víkendy nebo firemní setkání. Uzpůsobili jsme je i pro pracovní prostředí co-workingu.

UBYTOVÁNÍ
15 lůžek na 5 pokojích (2x 4lůžkový pokoj, 1x 3lůžkový pokoj, 2x 2lůžkový pokoj) + možnost 3x přistýlka
V domě se nacházejí pro hosty dvě koupelny.
Jeden dvoulůžkový pokoj má vlastní koupelnu a záchod.
Celý dům je velmi světlý a vzdušný. 

P3111271-Panox.jpg

KUCHYŇ A JÍDELNA
V přízemí domu se nachází jídelna s kuchyní. 20 míst k sezení. Vstup na terasu a do zimní zahrady. Krbová kamna. Jídlo se vaří před vašima očima :) 

P3111594x.jpg

SPOLEČENSKÝ PROSTOR
V prvním patře domu se nachází vkusně zařízený společenský prostor pro relaxaci či posezení s klienty. Součástí společenského prostoru je oválný ochoz, s pohledem do kuchyně a jídelny. 

P3110701x.jpg

SÁL
Zrekonstruovaný, prostorný, ozvučený a nově zařízený sál pro víceúčelové využití. Sál má 91m2. Odpočinek, jóga, meditace, seberozvoj, ceremonie s krásným výhledem do zahrady láká ke klidu a sebepoznání. V sále jsou k dispozici meditační polštáře, šátky, židle a vybavení na jógu.

VENKOVNÍ TERASA
Velká, slunečná terasa s výhledem na zahradu a les. Částečně zastřešena. Možnost posezení za jakéhokoliv počasí.

_DA_7448.jpg

ZIMNÍ ZAHRADA
Součástí domu je i zimní zahrada, kterou můžete využít k odpočinku nebo k posezení s klienty. 

P3111303x.jpg

GRILL
Venkovní gril pod střechou se nachází na konci domu, za velkým sálem. Naše šéfkuchařka Vám na něm ráda připraví spoustu vynikajících dobrot.

IMG_8191.JPG

MASÉRNA
V teplejších měsících si můžete dopřát masáž uprostřed zahrady v útulné dřevěné masérničce. V zimních měsících probíhají masáže uvnitř domu. 

DSC02849.jpg

ZAHRADA
Velká, rozhlehlá a upravená zahrada. Bezpečné prostředí, kde můžete přírodu vnímat všemi smysly současně. Nabízí možnost odpočinku, relaxace a spoustu venkovních aktivit. 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

V případě dotazů a objednávek pronájmů nás neváhejte kontaktovat.
bottom of page