top of page

pá 07. 4.

|

Nad Lesem 77

Meditační víkend

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Meditační víkend
Meditační víkend

Čas a Místo

07. 4. 2023 16:00 – 10. 4. 2023 13:00

Nad Lesem 77, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Rádi bychom vás pozvali na meditační víkend, který se bude konat od pátku 7.4. 16:00 do pondělí 10.4. 13:00. Víkend bude plný meditací, které nám pomohou lépe pracovat s myslí. Naši píli a snahu podpoří úžasné jídlo, nádherný prostor domu s novým sálem pro meditace a uvolněná atmosféra mezi skvělými lidmi. 

Celý víkend bude vařit naše šéfkuchařka Terezka Jeřábková - na instagramu @terezacrane.

Jídlo je připravováno s láskou k Vám i k přírodě, probudí chuťové buňky a rozmazlí bříška. 

Kapacita: 15 osob

Doprava: Parkování v areálu zdarma. Možnost vyzvednutí na vlakovém nádraží Senohraby.

Celková cena (jídlo, ubytování, program): 6000,-

Rezervace: 

info@yourpeople.cz nebo tel.: +420606748318

 Meditační víkend

Osobním rozvojem se zabývám již několik let. Studuji psychologii úspěchu a zákonitosti fungování lidského mozku. Studiu seberozvoje se věnuji zhruba od svých18 let, kdy jsem začal navštěvovat různé semináře, číst knihy osobního a duchovního rozvoje a kontroly mysli. Důvod, proč to většina lidí nikam v životě nedotáhne je, že se nenaučí efektivně pracovat se svojí myslí a nechává se brzdit omezujícími programy v podvědomí. Osvojil jsem si metody, které jsem úspěšně aplikoval sám na sobě a díky tomu jsem založil několik prosperujících firem. – meditační lektor a průvodce Ladislav Šulc.

Meditační víkend není jen o filozofii, ta je samozřejmě také nedílnou součástí, ale primárně je o činnosti, kterou zde budeme dělat. Vysvětlíme si, proč v určitých oblastech stále přešlapujeme na stejném místě, proč se nám život nemění tak, jak bychom si přáli, proč opakujeme stále stejné vzorce dokola a jak z toho ven.

Klíčem je podvědomí, ve kterém sídlí naše přesvědčení a zakořeněné návyky, ať už jsme je získali v dětství, v průběhu času zkušenostmi či převzali od svého okolí. Podvědomí je automatický pilot v mozku, který odvádí znamenitě svou práci. Mozek nám může sloužit pro náš prospěch nebo právě naopak.

Naše definování cílů a následná vůle s vědomým úsilím dokážou ovlivnit naše životy pouze krátkodobě nikoli na dlouho. Jedná se o vědomé úsilí, kdy měníme naše zvyklosti a vědomý mozek není schopný pracovat efektivně. Je nutné působit v místě příčiny, proto musíme zvyklosti ovlivňovat tam, kde přebývají – v našem nevědomém mozku.

Proto se budeme učit, a hlavně praktikovat vstup do svého podvědomí. Naučíme se podrobné metody a postupy přenastavení našich podvědomích návyků, abychom je využili pro náš prospěch, a tím pro nás byly užitečné po zbytek našeho života.

Každá změna vyžaduje odhodlání, disciplínu a vytrvalost, proto i tento víkend bude o práci na sobě, výstupu z komfortní zóny a následném dodržování systému pokynů. Změna sice vyžaduje odhodlání a vytrvalou každodenní práci na sobě, pokud to ale zvládnete a budete tuto metodu vytrvale praktikovat, uvidíte, že vámi vložené úsilí za to stojí. :-)

Co se na víkendu naučíme:

Rozdíl mezi vědomou a podvědomou myslí.

Proč stále opakujeme stejné věci dokola?

Jak nás utvářejí návyky?

Jak naprogramovat své podvědomé chovaní, tak aby nám sloužilo pro náš prospěch a růst.

Proč právě meditace a v čem nám pomáhá?

Různé druhy a techniky meditací.

Vizualizace a propojení s emocemi.

Techniky programovaní mysli.

Emoční kotvy.

A další …

Hlavně budeme každý den vstupovat do svého podvědomí a meditovat :-)

Sdílet

bottom of page