top of page

čt 12. 8.

|

Nad Lesem 77

Mentální Disciplína

Práce s vlastní myslí a mentální hygiena je stejně důležitá jako hygiena našeho těla.

Registration is Closed
See other events
Mentální Disciplína
Mentální Disciplína

Čas a Místo

12. 8. 2021 18:00 – 15. 8. 2021 14:00

Nad Lesem 77, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

MENTÁLNÍ DISCIPLÍNA

Práce s vlastní myslí a mentální hygiena je stejně důležitá jako hygiena našeho těla.

Náš lektor Bongo si ve svém životě prošel nelehkými situacemi, avšak i v těch nejnáročnějších chvílích si dokázal udržet svoji vnitřní sílu a stabilitu. Na základě svých zkušeností vytvořil vlastní techniku mentální disciplíny, kterou nejprve začal zkoušet sám na sobě a později ji úspěšně aplikoval i na druhé. Po dobu 20 let ji neustále zdokonaloval až do dnešního dne, kdy ji předáváme vám. Jde o velmi jednoduchou, a přesto efektivní metodu, která vás naučí vše, co potřebujete pro získání svobodné mysli a docílení všeho, co chcete ve svém životě projevit.

Přijeďte a přesvědčte se, jak jednoduše díky práci se svou myslí můžete dosáhnout svých cílů.

LEKTOŘI

David Bongo vám vysvětlí, co je to mentální disciplína, jak jejím prostřednictvím kontrolovat svou mysl, jak vědomě pracovat se svými myšlenkami a sám se sebou. Neboť díky vědomému přístupu si do života můžete přitáhnout cokoliv, po čem toužíte. Také vám pomůže se naladit na cítění energií a naučí vás jejich praktické využití v životě.

Matěj Richter vám díky hloubkovým meditacím pomůže objevit svůj vnitřní potenciál, a následně vám ukáže, jak s ním dále pracovat ve své denní realitě. Pokud v našem životě nepřijmeme myšlenku, že vše je možné, není reálné si do svého přítomného dění přitáhnout to, co opravdu chceme.

Sandra Mira je malířka a člověk plný pochopení a nadhledu, a to nejen díky své krásné duši, ale i díky znalosti Genových klíčů a Human designu. Pomůže vám objevit hloubku a podstatu vaší duše, a projevit tak ve světě vaše opravdové a nejvnitřnější poslání a potenciál. Čekají vás s ní společné workshopy a soukromé konzultace.

Petr Hess se za svou dlouholetou praxi jako kondiční trenér propracoval k holistickému přístupu práce s klienty. Už na vás nepohlíží jako na klienta, který chce změnu své postavy, ale jako na komplexní bytost žijící v souladu s přírodními zákonitostmi. Díky tomu vám dopomůže nejen k vytoužené postavě, ale především k celkové vitalitě, zlepšení psychického zdraví a naslouchání svému tělu.

PROGRAM

meditace -dechová cvičení -seberozvojové techniky -koučink -šamanské rituály -zdravá čerstvá strava -společné aktivity i čas pro sebe -kontakt s přírodou -zavedení znalostí do vlastního života.

DOPRAVA

Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování zdarma. Nabízíme také možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby.

JAK BUDE VÍKEND PROBÍHAT?

Všichni se sejdeme v centru Your People ve čtvrtek nebo v pátek a společně víkend zahájíme. Program vám na místě představí a povedou lektoři. Nutno podotknou, že účast na jednotlivých cvičeních je dobrovolná. Je naprosto v pořádku, pokud se někdo z účastníků rozhodne některé cvičení vynechat. Nicméně program je naplánován komplexně ze širokých znalostí lektorů a pro maximální efektivitu doporučujeme se účastnit všech aktivit.

CENA 

Cena na osobu je 8 500 Kč od čtvrtka a  7 800 Kč od pátka. Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře ), program, veškeré aktivity a osobní koučink v průběhu víkendu.

KAPACITA Kapacita je 13 osob.

Vstupenky

 • Čtvrtek

  Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře + svačiny), program a veškeré aktivity, osobní koučink v průběhu víkendu.

  8 500,00 Kč
  Prodej skončil
 • Pátek

  7 800,00 Kč
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page