top of page

út 28. 9.

|

Nad Lesem 77

Mentální Disciplína - Spolu

Práce s vlastní myslí a mentální hygiena je stejně důležitá jako hygiena našeho těla.

Registration is Closed
See other events
Mentální Disciplína - Spolu
Mentální Disciplína - Spolu

Čas a Místo

28. 9. 2021 18:00 – 01. 10. 2021 14:00

Nad Lesem 77, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Spolu - Mentální disciplína & Irenka Banda

Přijeďte si odpočinout na týdenní retreat mentální disciplíny ve spojení s Irenkou Banda. Irenka je mentorkou, autorkou vlastního seberozvojového online programu a specializuje se na vedené meditace a práci s tělem. Tento unikátní koncept vznikl za účelem maximální integrace. Od úterního večera do pátečního odpoledne budete mít možnost procházet nejen intenzivním programem mentální disciplíny, kdy poznáte, jak funguje a jaké je její praktické uplatnění v životě, ale zároveň máte možnost vše hlouběji integrovat díky nádherným meditacím vedených Irenkou. V pátek se pak můžete rozhodnout, zda u nás strávíte ještě víkend a využijete péče facilitátorů pro dokonalou integraci všech zážitků anebo zda pojedete zpátky do svých domovů.

Změňte svůj rytmus práce a udělejte si čas na sebe u nás na Your People

Práce s vlastní myslí a mentální hygiena je stejně důležitá jako hygiena našeho těla.

Náš lektor Bongo si ve svém životě prošel nelehkými situacemi, avšak i v těch nejnáročnějších chvílích si dokázal udržet svoji vnitřní sílu a stabilitu. Na základě svých zkušeností vytvořil vlastní techniku mentální disciplíny, kterou nejprve začal zkoušet sám na sobě a později ji úspěšně aplikoval i na druhé. Po dobu 20 let ji neustále zdokonaloval až do dnešního dne, kdy ji předáváme vám. Jde o velmi jednoduchou, a přesto efektivní metodu, která vás naučí vše, co potřebujete pro získání svobodné mysli a docílení všeho, co chcete ve svém životě projevit.

Přijeďte a přesvědčte se, jak jednoduše díky práci se svou myslí můžete dosáhnout svých cílů.

LEKTOŘI

David Bongo vám vysvětlí, co je to mentální disciplína, jak jejím prostřednictvím kontrolovat svou mysl, jak vědomě pracovat se svými myšlenkami a sám se sebou. Neboť díky vědomému přístupu si do života můžete přitáhnout cokoliv, po čem toužíte. Také vám pomůže se naladit na cítění energií a naučí vás jejich praktické využití v životě.

Matěj Richter vám díky hloubkovým meditacím pomůže objevit svůj vnitřní potenciál, a následně vám ukáže, jak s ním dále pracovat ve své denní realitě. Pokud v našem životě nepřijmeme myšlenku, že vše je možné, není reálné si do svého přítomného dění přitáhnout to, co opravdu chceme.

Sandra Mira je umělkyně, která se občas doslova koupe v přítomném okamžiku, nejraději maluje ženské archetypy a hvězdnou oblohu. Sama se považuje za volnomyšlenkářku, která má hluboké pochopení pro nejrůznější projevy lidského života, a to nejen díky své znalosti Human designu a Genových klíčům, ale také díky svému vrozenému nadhledu a radosti ze života.

Petr Hess se za svou dlouholetou praxi jako kondiční trenér propracoval k holistickému přístupu práce s klienty. Už na vás nepohlíží jako na klienta, který chce změnu své postavy, ale jako na komplexní bytost žijící v souladu s přírodními zákonitostmi. Díky tomu vám dopomůže nejen k vytoužené postavě, ale především k celkové vitalitě, zlepšení psychického zdraví a naslouchání svému tělu.

Host

Irena Banda

Tvoří a žije na Bali a nyní sdílí a šíří světelné kódy i zde s námi v Čechách.

Propojuje ženy i muže s jejich božstvím a aktivuje v nich jejich suverenitu a svobodu. Vede Posvátné Rituály, Ceremonie Kakaa i Modrého Lotusu a přenáší hluboké meditace a channeling.

Léčí dotykem i hlasem a spojuje bytosti s jejich vnitřními Anděli.

Podporuje ženy na jejich cestě k navrácení se do jejich ženské síly, smyslné esence a potěšení ze života. Je autorkou online programů pro ženy Jsem LÁSKA a Vibrující ŽENA.

PROGRAM

meditace -dechová cvičení -seberozvojové techniky -koučink -šamanské rituály -zdravá čerstvá strava -společné aktivity i čas pro sebe -kontakt s přírodou -zavedení znalostí do vlastního života.

DOPRAVA

Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování zdarma. Nabízíme také možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby.

JAK BUDE VÍKEND PROBÍHAT?

Všichni se sejdeme v centru Your People v úterý a společně víkend zahájíme. Program vám na místě představí a povedou lektoři. Nutno podotknou, že účast na jednotlivých cvičeních je dobrovolná. Je naprosto v pořádku, pokud se někdo z účastníků rozhodne některé cvičení vynechat. Nicméně program je naplánován komplexně ze širokých znalostí lektorů a pro maximální efektivitu doporučujeme se účastnit všech aktivit.

CENA 

Cena na osobu je 7 500 Kč. Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře ), program, veškeré aktivity a osobní koučink v průběhu víkendu.

KAPACITA Kapacita je 13 osob.

Vstupenky

 • Mentální disciplína - Spolu

  7 500,00 Kč
  Prodej skončil
 • Víkendový pobyt se stravou

  Pokud chcete více času na integraci, můžete zůstat u nás na Your people až do neděle i s facilitátory a zážitek tak komplexně integrovat.

  2 300,00 Kč
  +57,50 Kč servisní poplatek
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page