top of page

pá 18. 6.

|

Ondřejov

Mužský kruh

Staň se opravdovým mužem a kromě svého vnitřního bojovníka podpoř také mudrce…mága v sobě

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Mužský kruh
Mužský kruh

Čas a Místo

18. 6. 2021 18:00 – 20. 6. 2021 14:00

Ondřejov, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Staň se opravdovým mužem a kromě svého vnitřního bojovníka podpoř také mudrce…mága v sobě. Probuzení této kvality energie…archetypu ti do života přinese vše, co chceš, a to bez boje, v klidu, v lehkosti a moudrosti. Na této cestě ti pomůže hlubší propojení s intuicí.

Naše setkání jsou vždy plná sounáležitosti, přítomného okamžiku, založená na důvěře.  Soustřeďují se na prohloubení pocitu vnitřní stability, nadhledu a moudrosti.

Čeká tě společné cvičení, skvělé jídlo, spousta sdílení a tvoření, hudba, krásná zahrada i prostor jen pro Tebe a tvůj odpočinek.

Tématem kruhu bude práce se sexuální energií a harmonizace mužsko-ženského (jin a jang) principu nejen v našem těle, ale i v našem životě. Vše se bude odehrávat formou konverzací, kde můžeš v bezpečném kruhu sdílet svoje zkušenosti, předávat si je a pracovat s nimi.

Můžeš se těšit také na kakao ceremonii, ceremonii s medicínou Rapé a společný výlet na energetická místa v okolí.

Strava a ubytování

Rozmazlovat nás při tom bude plná penze zážitkové vegetariánské kuchyně v bio kvalitě od šéfkuchařky Terezy Jeřábkové, ověnčené oceněním Bib Gourmand od Michelinu. Tereza vařila 13 let ve francouzské restauraci v Obecním domě a pro Pražský hrad, kde se starala i o to, aby nekručelo v břiše Dalajlámovi a dalším státním návštěvám.

Ubytováni budeme v příjemných pokojích po dvou a po třech. K dispozici vám bude kavárna s barem, domácími bylinnými čaji, vínem a limonádami, velká sdílená koupelna, relaxační místnost, zahrada, venkovní gril, udírna, ohniště a především my sami sobě navzájem.

PROGRAM

 -meditace -dechová cvičení -seberozvojové techniky  -šamanské rituály -zdravá čerstvá strava -společné aktivity i čas pro sebe -kontakt s přírodou 

DOPRAVA Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování. Zdarma také nabízíme možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby.

Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře + svačiny), program a veškeré aktivity, osobní koučink v průběhu víkendu.

JAK BUDE VÍKEND PROBÍHAT?

 Všichni se sejdeme v centru Your People ve čtvrtek 18. 6.  a společně víkend zahájíme. Program probíhá od pátka a první společná strava je páteční večeře. Program vám na místě představíme. Nutno podotknou, že účast na jednotlivých cvičeních je dobrovolná. Je naprosto v pořádku, pokud se někdo z účastníků rozhodne některé cvičení vynechat. 

CENA

Cena na osobu je 4 000 Kč. Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře + svačiny), program, veškeré aktivity a osobní koučink v průběhu víkendu.

KAPACITA

 Kapacita každého termínu je 13 osob

Vstupenky

  • Mužský kruh

    4 000,00 Kč
    +100,00 Kč servisní poplatek
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page