top of page

pá 28. 8.

|

Nad Lesem 77

Odemkni svůj potenciál II

Zastavit se a prodýchat se. To je jedna z technik, jak se člověk může navrátit ke svému Já. Technika, tak jednoduchá a přitom v dnešním světě, tak složitá.

Registration is Closed
See other events
Odemkni svůj potenciál  II
Odemkni svůj potenciál  II

Čas a Místo

28. 8. 2020 18:00 – 30. 8. 2020 13:00

Nad Lesem 77, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Zastavit se a prodýchat se. To je jedna z technik, jak se člověk může navrátit ke svému Já. Technika, tak jednoduchá a přitom v dnešním světě, tak složitá.

Každý máme ve svém nitru všechny odpovědi, které potřebujeme ke spokojenému životu, práci a vztahům. Stačí se "jen" zastavit a naslouchat.

Na využívání intuice je kladen větší a větší důraz. Velikáni jako je Albert Einstein nebo Steve Jobs se nechávali řídit intuicí, protože věděli, že zde leží skutečný klíč k úspěchu. Z intuice pramení veškerá kreativita i produktivita. Jak se ale s intuicí, se svým vlastním já, spojit a odemknout svůj maximální potenciál?

My v Your People věříme, že každý má v sobě obrovský poklad, kterým může obohatit sebe i svět, a který mu zajistí šťastný život plný hojnosti. Věříme také v kolektivní dobro a v to, že spokojení lidé vytváří spokojenou společnosti a spokojené společnosti vytvářejí spokojenou planetu.

Proto jsme si pro vás připravili víkendový program zaměření na odemknutí vaše potenciálu. Během víkendu si společné vyzkoušíme a naučíme se techniky, principy a postupy, které nám pomohou si uvědomit, že klíč k našemu vnitřnímu pokladu třímáme v ruce, a že jsme jen krůček od toho žít svůj nejlepší život.

A co nás na víkendu čeká?

PROGRAM -meditace -dechová cvičení -seberozvojové techniky -koučink -šamanské rituály -zdravá čerstvá strava -společné aktivity i čas pro sebe -kontakt s přírodou -zavedení znalostí do vlastního života

HARMONOGRAM Pátek 28.9., příjezd 16:00 Neděle 30.8., odjezd 14:00

LEKTOŘI

David Bongo

David se více než 10 let věnuje masážím a konzultacím k rozvoji mysli. Při masáží pracuje nejen s tělem, ale i s energetickými toky, které pomáhají u klienta nastavit fyzické i psychické zdraví. Ve svých konzultacích vede klienty k práci se svým vnitřním já, díky kterému poté mohou ve svém životě dělat zdravá rozhodnutí.

Monika Zajíčková

Monika je lektorkou seberozvoje, soustředí se na témata jako je sebeláska, vděčnost a laskavost. Monika vede projekty pod Erasmem+, kde trénuje pracovníky s mládeží a vede workshopy pro širší veřejnost. Jakožto kreativec ráda používá umění jako cestu k sobě a k probuzení lásky, kterou v sobě každý máme.

Matěj Richter

Matěj je tvůrcem centra Your People. Přes kariéru kreativního producenta se dostal k meditaci a seberozvoji. Z cest po Asii nasbíral moudra místních šamanů a léčitelů. Matěj absolvoval kurz tantrické masáže a aktivně se věnuje masírování. Své klienty vede k žití v souladu s duší a dosažení života plného lásky a štěstí.

DOPRAVA Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování. Zdarma také nabízíme možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby či zastávku metra C Opatov.

 Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře + svačiny), program a veškeré aktivity, osobní koučink v průběhu víkendu.

JAK BUDE VÍKEND PROBÍHAT? Všichni se sejdeme v centru Your People v pátek 28.8. a společně víkend zahájíme. Program probíhá od pátku a první společná strava je páteční večeře. Program vám na místě představí a povedou lektoři. Nutno podotknou, že účast na jednotlivých cvičeních je dobrovolná. Je naprosto v pořádku, pokud se někdo z účastníků rozhodne některé cvičení vynechat. Nicméně program je naplánován komplexně ze širokých znalostí lektorů a pro maximální efektivitu doporučujeme se účastnit všech aktivit.

Vstupenky

  • Klasic

    Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře + svačiny), program a veškeré aktivity, osobní koučink v průběhu víkendu.

    5 800,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page