top of page

čt 21. 1.

|

Nad Lesem 77

Význam energie v našem životě

I když žijeme v reálném světě, práce s energií začíná být nedílnou součástí našich životů. Díky ní si dokážeme přitáhnout vše co chceme - hojnost, lásku, štěstí, nebo prostě jen spokojený život.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Význam energie v našem životě
Význam energie v našem životě

Čas a Místo

21. 1. 2021 18:00 – 24. 1. 2021 18:00

Nad Lesem 77, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

I když žijeme v reálném světě, práce s energií začíná být nedílnou součástí našich životů. Díky ní si dokážeme přitáhnout vše co chceme - hojnost, lásku, štěstí, nebo prostě jen spokojený život.  Život v západním světě nás od této skutečnosti dlouhou dobu odděloval, ale vy už máte možnost se svobodně rozhodnout, čemu věříte a na čem chcete pracovat.   

Přijeďte se přesvědčit, že i bez předchozích zkušeností dokážete tvořit svou realitu tak, jak chcete.  Nejdřív vám vysvětlíme, co je energie je a jaký je její význam v našem životě, pomocí meditace vás naladíme na vaší tvořivost a prostřednictvím intuitivní kresby se o tom přesvědčíte. Seznámíme vás s významem totemových zvířat a společně objevíme jejich potenciál. 

Abychom se nepohybovali pouze ve světě neviditelných energiích, Terezka Jeřábková, která vaří opravdu s láskou, vás naučí, jak za pár minut připravit zdravé a chutné jídlo, které vám dodá nejen energii ale i opravdu dobrý pocit. To bychom však nebyli my, abychom nepřidali něco extra. Terezka vás nejen seznámí s gastronomickými kouzly, ale také vám ukáže, jak vkládání energie ovlivňuje chuť jídla.

LEKTOŘI

Matěj Richter vám díky hloubkovým meditacím pomůže objevit své vnitřní strachy, zbavit se jich a vytvořit tak prostor pro přijímání tvořivé energie ve svém podvědomí i reálném životě. Pokud se v našem podvědomí nevyrovnáme s myšlenkou žití a  souznění s energií, není možné si je do svého přítomného dění přitáhnout.

David Bongo vám vysvětlí, co je to mentální disciplína, jak díky ní kontrolovat svou mysl a vědomě se naučit pracovat s energií. Také vám pomůže naladit se na cítění energií, neboť díky dobrému smýšlení si můžete do svého života přitáhnout cokoliv. 

Přijeďte k nám do Your People a my vám pomůžeme najít tu správnou cestu ke změně myšlení. Uvidíte, jak se váš následující rok změní k lepšímu. 

PROGRAM -meditace -dechová cvičení -seberozvojové techniky -koučink -šamanské rituály -zdravá čerstvá strava -společné aktivity i čas pro sebe -kontakt s přírodou -zavedení znalostí do vlastního života.

DOPRAVA Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování zdarma. Nabízíme také možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby či zastávku metra C Opatov.

JAK BUDE VÍKEND PROBÍHAT? Všichni se sejdeme v centru Your People ve čtvrtek 21.1. nebo v pátek 22.1. a společně víkend zahájíme. Program vám na místě představí a povedou lektoři. Nutno podotknou, že účast na jednotlivých cvičeních je dobrovolná. Je naprosto v pořádku, pokud se někdo z účastníků rozhodne některé cvičení vynechat. Nicméně program je naplánován komplexně ze širokých znalostí lektorů a pro maximální efektivitu doporučujeme se účastnit všech aktivit.

CENA Cena na osobu je 6 800 Kč od čtvrtka a  5 800 Kč od pátka. Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře + svačiny), program, veškeré aktivity a osobní koučink v průběhu víkendu.

KAPACITA Kapacita je 13 osob.

Vstupenky

 • Čtvrtek

  6 800,00 Kč
  +170,00 Kč servisní poplatek
  Prodej skončil
 • Pátek

  5 800,00 Kč
  +145,00 Kč servisní poplatek
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page