top of page

čt 30. 9.

|

Ondřejov

Zhubni hlavou

Naprogramuj svou hlavu na hubnutí a nauč se opravdu naslouchat svému tělu.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Zhubni hlavou
Zhubni hlavou

Čas a Místo

30. 9. 2021 18:00 – 03. 10. 2021 14:00

Ondřejov, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Zhubni hlavou

Sestavili jsme pro vás program, díky kterému pochopíte, že není potřeba dřít, abyste docílili vytoužené postavy, ale že stačí naslouchat svému tělu. Tělo nám neustále vysílá signály, díky kterým můžeme přesně poznat, co je pro nás dobré a co ne. Stejně tak vás naučíme, jak v této oblasti pracovat se svou myslí. Odhalíte, jaké principy myšlení vám brání zhubnout, naučíte se je obejít a odstranit.

Lidská individualita není žádné tajemství, a právě proto vás Petr Hess seznámí s nejnovějším rozdělením typů osobnosti na základě vašich návyků a predispozic ke cvičení.  Předvede vám, jak si nastavit ranní rutinu pro co nejvýkonnější a nejlepší den pomocí dechových cvičení, individuáho stretchingu a pohybů, které vás opravdu nakopnou.

Tréninky budou probíhat v pojetí workflow, což je intenzivní stimulační trénink, po kterém se cítíte lépe, než když jste začínali - žádná únava, žádná extrémní bolest svalů, ale práce s tělem ve flow, jaké mu vyhovuje a které zvyšuje jeho regenerační schopnosti a umožňuje více spalovat.

Na spalování se zaměříte s Bongem v dynamických trénincích s prvky boxu a současně pomocí stravování, kterým nás provede naše odbornice, Terezka Jeřábková, která nejen dlouhá léta vařila pro ty nejváženější státní návštěvy na Pražském hradě a Obecním domě, ale současně je velkou propagátorkou zdravého stravování. Terezka vám nejen bude po celou dobu pobytu vařit naprosté gastronomické skvosty, ale zároveň vám ukáže, jak si rychle, jednoduše a dopředu připravit nutričně vyvážené jídlo. Ukáže vám, že jídlo není nepřítel, že nepotřebujete počítat kalorie a přesto se dobře a chutně najíte bez rizika tloustnutí. Pokrmy připravované Terezkou jsou pokaždé zážitek sami o sobě a některé si i sami zkusíte připravit.

Nedílnou a velmi důležitou součástí je vaše hlava! Společně s Matějem Richterem a Bongem se naučíte, jak pracovat se svou myslí tak, aby se vám hublo snadno, měli jste chuť být aktivní a starat se o sebe, co nejlépe. Mysl a naše myšlenky jsou tím, co nás zpravidla omezuje nejvíce, jenže právě dobře “naprogramovaná” mysl vám s procesem hubnutí pomůže nejrychleji a bez dlouhé dřiny.

Tým Your People

Sandra Mira se kromě malování nadšeně věnuje psychologii, východní filozofii, sebepoznání a holistickému přístupu k životu. Řadu let pracovala jako výživová poradkyně a pomáhala klientům zejména v oblasti hubnutí. V současnosti se kromě konzultací prostřednctvím Genových klíčů a Human designu věnuje tématu vědomé krásy a zdraví a spolupracuje jako konzultantka zdravého životného stylu. 

Matěj Richter je zakladatelem centra Your People. Několik let se věnuje tantrické masáži a tématu vědomé sexuality. Půl roku žil v Asii, kde prošel řadou masérských, meditačních a terapeutických kurzů. Aktivně se věnuje mindfulness, práci s energiemi, osobním terapiím a koučinku.

David Bongo je masér a neošaman s uměleckou duší. Masážím se profesně věnuje více než 20 let, zejména pak masáži energetické. Současně se věnuje práci s myslí. Vytvořil koncept tzv. mentální disciplíny, jejímž prostřednistvím vám ukáže, jak kontrolovat svou mysl, vědomě pracovat se svými myšlenkami a sám se sebou. Také vám pomůže se naladit na cítění energií a naučí vás jejich praktické využití v životě. Mimo jiné je to spokojený partner a milující tatínek dvou dětí.

Petr Hess se za svou dlouholetou praxi jako kondiční trenér propracoval k holistickému přístupu práce s klienty. Už na vás nepohlíží jako na klienta, který chce změnu své postavy, ale jako na komplexní bytost žijící v souladu s přírodními zákonitostmi. Díky tomu vám dopomůže nejen k vytoužené postavě, ale především k celkové vitalitě, zlepšení psychického zdraví a naslouchání svému tělu.

Strava a ubytování

Rozmazlovat vás bude plná penze zážitkové vegetariánské kuchyně v bio kvalitě od šéfkuchařky Terezy Jeřábkové, ověnčené oceněním Bib Gourmand od Michelinu. Tereza vařila 13 let ve francouzské restauraci v Obecním domě a pro Pražský hrad, kde se starala i o to, aby nekručelo v břiše Dalajlámovi a dalším státním návštěvám.

Ubytováni budete v příjemných pokojích po dvou. K dispozici vám bude kavárna s barem, domácími bylinnými čaji, vínem a limonádami, velká sdílená koupelna, dvě koupelny při pokojích, relaxační místnost, rozlehlá zahrada, venkovní gril, udírna, ohniště a masérna.

Doprava

Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování zdarma. Nabízíme také možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby.

Jak bude víkend probíhat?

Všichni se sejdeme v centru Your People ve čtvrtek a společně pobyt zahájíme. Program vám na místě představí a povedou lektoři. Nutno podotknou, že účast na jednotlivých cvičeních je dobrovolná. Je naprosto v pořádku, pokud se někdo z účastníků rozhodne některé cvičení vynechat. Nicméně program je naplánován komplexně ze širokých znalostí lektorů a pro maximální efektivitu doporučujeme se účastnit všech aktivit.

Cena

Cena na osobu je 8 500 Kč od čtvrtka do neděle. Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře ), program, veškeré aktivity a osobní koučink v průběhu víkendu.

Kapacita

Kapacita je 13 osob.

Vstupenky

  • Zhubni hlavou

    8 500,00 Kč
    +212,50 Kč servisní poplatek
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet

bottom of page