top of page

pá 23. 10.

|

Nad Lesem 77

Život v hojnosti aneb umění sebelásky

Každý z nás chce žít v hojnosti, ale dovolíme si to vůbec? Dovolí nám naše mysl peníze si přitáhnout? Nemáte někde v zádu pocit, že vám zkazí charakter? Nebo že vás druzí odsoudí? Tohle všechno jsou myšlenky, které i přes vaši tvrdou práci zabrání tomu, abyste opravdu v hojnosti žili.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Život v hojnosti aneb umění sebelásky
Život v hojnosti aneb umění sebelásky

Čas a Místo

23. 10. 2020 18:00 – 25. 10. 2020 14:00

Nad Lesem 77, Turkovice 77, 251 65 Ondřejov, Česko

O události

Nový rok už nám klepe na dveře a asi každý si přeje, aby byl ten následující zase o něco lepší. Jak tomu tak bývá, většina si s Novým rokem spojuje nové začátky a předsevzetí. Být spokojenější, vyrovnanější, zkrátka šťastnější. A my vám k té osudové změně můžeme dopomoci.

Často jsou právě peníze důvodem trápení, hádek a zdají se být jako nepřítel člověka. Peníze jsou základní hybnou silou našeho dění a každý z nás je potřebuje pro to, aby se mu lépe žilo a neměl starosti s placením nájmu a dalších neodkladných výdajů. Základním problémem toho, proč k nám peníze nechodí, i když pro to děláme maximum, je náš postoj k penězům a k sobě samým.

Každý z nás chce žít v hojnosti, ale dovolíme si to vůbec? Dovolí nám naše mysl peníze si přitáhnout? Nemáte někde v zádu pocit, že vám zkazí charakter? Nebo že vás druzí odsoudí? Tohle všechno jsou myšlenky, které i přes vaši tvrdou práci zabrání tomu, abyste opravdu v hojnosti žili. Proto je potřeba odblokovat naše podvědomí ke vztahu k penězům a poté si vědomě peníze přitáhnout.

LEKTOŘI

Matěj Richter vám díky hloubkovým meditacím, pomůže objevit své vnitřní strachy, zbavit se jich a vytvořit tak prostor pro přijímání energie peněz ve svém podvědomí i reálném životě. Protože pokud se v našem podvědomí nevyrovnáme s myšlenkou žití v hojnosti a souznění s energií peněz, není možné si je do svého přítomného dění přitáhnout.

David Bongo vám vysvětlí, co je to mentální disciplína, jak díky ní kontrolovat svou mysl a vědomě se naučit pracovat s pěnezi. Také vám pomůže naladit se na dobrý vztah k penězům. Díky dobrému smýšlení o nich k vám začnou přitékat dříve a rychleji. Představte si vztah k penězům jako vztah k vaší  ženě. Také říkáte, že jí nepotřebujete? Že kazí charakter?

Přijeďte k nám do Your People a my vám pomůžeme najít tu správnou cestu ke změně myšlení. Uvidíte, jak se váš následující rok změní k lepšímu. Jak by řekl náš lektor Bongo: „Peníze nekazí charakter člověka, jen jeho charakter odkrývají“.

PROGRAM -meditace -dechová cvičení -seberozvojové techniky -koučink -šamanské rituály -zdravá čerstvá strava -společné aktivity i čas pro sebe -kontakt s přírodou -zavedení znalostí do vlastního života

DOPRAVA Je možnost dopravit se vlastním autem, areál má parkování. Zdarma také nabízíme možnost vyzvednutí a odvezení na vlakovou zastávku Senohraby či zastávku metra C Opatov.

Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře + svačiny), program a veškeré aktivity, osobní koučink v průběhu víkendu.

JAK BUDE VÍKEND PROBÍHAT? Všichni se sejdeme v centru Your People v pátek 23.10. a společně víkend zahájíme. Program probíhá od pátku a první společná strava je páteční večeře. Program vám na místě představí a povedou lektoři. Nutno podotknou, že účast na jednotlivých cvičeních je dobrovolná. Je naprosto v pořádku, pokud se někdo z účastníků rozhodne některé cvičení vynechat. Nicméně program je naplánován komplexně ze širokých znalostí lektorů a pro maximální efektivitu doporučujeme se účastnit všech aktivit.

CENA Cena na osobu je 5800 Kč. Cena zahrnuje ubytování, zdravou čerstvou stravu (snídaně, obědy, večeře + svačiny), program, veškeré aktivity a osobní koučink v průběhu víkendu.

KAPACITA Kapacita každého termínu je 13 osob

Vstupenky

  • Normal

    5 800,00 Kč
    Vyprodáno

Tato událost je vyprodána

Sdílet

bottom of page