O Your People
DSC03011.jpg

Jak začala myšlenka našeho centra zdravého životního stylu?

 

Začalo to před několika lety, když mě život svedl dohromady s Bongem.

Každý z nás má ve svém životě období, kdy jen bloumá ve své mysli a potuluje se po barech bez cílů a očekávání od života. U mě to přišlo už v brzkém věku a dřív než jsem se stihnul ztratit v nočních uličkách prahy  tak jsem potkal Bonga. 

Klidného podivína sedícího v rohu a jen pozorujícího své okolí. Z parketu klubu vypadal na první pohled jako člověk, který sem nepatří, a aniž by jsem věděl, kdo to je, měl jsem nutkání se sním bavit a zjistit, co mě na tom člověku zajímá. V průběhu noci se tak stalo a byl to jeden z posledních bouřlivých večerů, kdy jsem bez cíle a smyslu ztrácel čas v nočních klubech se sklenkou v ruce. 

 

Zkrátím to. 

 

Začal jsem k němu chodit na pravidelné masáže a už od té první jsem se dozvěděl víc než jsem očekával.  Nedostal jsem jen klasickou masáž ale náhled do vlastního podvědomí a můžu vám říct že to bylo opravdu překvapení. Práce s vlastní myslí,  kterou mi Bongo ukázal (říká tomu mentální disciplína), byla opravdu převratná a do té doby pro mě neslýchaná. 

Po krátké době mi došlo, že jen tak můžu žít život jaký bych opravdu chtěl a rozhodl jsem se vydat cestou práce sám na sobě a k tomu jsem si jako průvodce vybral Bonga.

Byla to hodně intenzivní cesta, ale rozhodně se vyplatila. Dnes máme prostor, který předčil naše očekávání a můžeme vám společně předat to, co jsme za roky práce na našem vědomí a podvědomí zjistili, a pokud nevíte co tyhle pojmy znamenají, tak to je možná důvod, proč nás navštívit. 

 

Klid, který zde naleznete vám umožní nahlédnout do vlastního podvědomí a my vám k tomu pomůžeme. Prostory  zahrady vám dají kontakt s přírodou a  prostor na to si odpočinout s šálkem domácího čaje nebo limonády a dát své mysli chvilku klidu. 

Při procházce narazíte na zahradní domeček ukrytý pod korunami stromů, kde si můžete dopřát masáž nebo konzultaci.

 

Po této relaxaci  už vás zpět k domu přitáhne sladká vůně zdravého jídla šéfkuchařky Terezky, která vaří potraviny z naší zahrádky s láskou k jídlu, kterou jsem do té doby já ani mé chuťové buňky neznali. 

Čekají vás zde přednášky a cvičení, kde vám ukážeme techniky práce s myslí, kterou jsme poznali za roky studování principu myšlení.

 

No, a kdo už nás nevydrží poslouchat, může si v ložnici zapálit vonnou tyčinku a uložit se ke spánku. Pokud nejste ranní ptáče, tak nevadí, voňavá snídaně už vás jistě z postele vytáhne. Můžete se také po ránu protáhnout  u nás v tělocvičně, a vyzkoušet si dechová cvičení Hogudo.

Věřte že  čas strávený u nás vás obohatí po všech stránkách.

Kontakty

Chcete se dozvědět více o našem centru?

Neváhejte nás kontaktovat.

Telefon: +420 770 122 929

Email: richter@mtrprod.com

Adresa: Nad Lesem 77

Ondřejov -  Turkovice

Středočeský kraj

Česko

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon