top of page
O Your People

Jak začala myšlenka našeho centra zdravého životního stylu?

 

Začalo to před několika lety, když mě život svedl dohromady s Davidem Bongem - www.manzelebongovi.cz

Každý z nás má ve svém životě období, kdy jen bloumá ve své mysli a třeba stejně jako v mém případě, se potuluje po barech bez vyšších cílů a očekávání od života. U mě to přišlo v brzkém věku a dřív, než jsem se stihl ztratit v nočních uličkách Prahy, jsem potkal právě Bonga, klidného podivína sedícího v rohu, který jen pozoroval své okolí. Z parketu klubu vypadal na první pohled jako člověk, který sem nepatří, a aniž bych věděl, kdo to je, měl jsem nutkání se s ním seznámit a zjistit, o něm víc. V průběhu noci se tak i stalo a byl to jeden z posledních bouřlivých večerů, kdy jsem bez cíle a smyslu ztrácel čas v nočních klubech se sklenkou v ruce. 

 

Zkrátím to. 

 

Začal jsem k němu chodit na pravidelné masáže a už od té první jsem se dozvěděl víc, než jsem očekával. Nedostal jsem jen klasickou masáž, ale náhled do vlastního podvědomí a můžu vám říct, že to pro mě bylo přelomové poznání. Práce s vlastní myslí, kterou mi Bongo ukázal (říká tomu mentální disciplína), byla opravdu převratná a do té doby pro mě úplně neznámá. 

Po krátké době mi došlo, že můžu žít v lehkosti a život, jaký bych opravdu chtěl. Uvědomil jsem si, že záleží jen na mě, jak se svým životem naložím. Rozhodl jsem se vydat cestou práce sám na sobě a mým průvodce se stal Bongo.

Byla to hodně intenzivní cesta, ale rozhodně se vyplatila. Dnes máme prostor, který předčil naše očekávání a můžeme vám společně předat to, co jsme se za roky práce na našem vědomí a podvědomí naučili. A pokud nevíte, co tyhle pojmy znamenají, tak to je jeden z důvod, proč nás navštívit.

Klid, který zde naleznete, vám umožní nahlédnout do vlastního nitra společně s naší podporou. Rozlehlá zahrada vám poskytne kontakt s přírodou a prostor na to si odpočinout s šálkem domácího čaje nebo limonády, dát své mysli chvilku klidu…ticho.

Při procházce narazíte na zahradní domeček ukrytý pod korunami stromů, kde si můžete dopřát masáž nebo konzultaci.

 

Po této relaxaci vás zpět k domu přitáhne vábivá vůně zdravého jídla naší šéfkuchařky Terezky, která připravuje jídlo s takovou láskou, kterou jsem do té doby já ani mé chuťové buňky nepoznali.

 

Čekají vás také přednášky a cvičení, díky kterým si osvojíte techniky práce s myslí, které jsme za roky studování principů myšlení prohloubili a zefektivnili.

 

Ten, kdo si bude chtít dopřát prostor jen sám pro sebe, si v ložnici může zapálit vonnou tyčinku a uložit se k relaxaci nebo ke spánku. Pokud nejste ranní ptáče, tak nevadí, voňavá snídaně už vás jistě z postele vytáhne. Můžete se také po ránu protáhnout v naší tělocvičně, a vyzkoušet si dechová cvičení Hogudo.

 

Věřte, že čas strávený u nás vás obohatí po všech stránkách.

Kontakty

Chcete se dozvědět více o našem centru?

Neváhejte nás kontaktovat.

Ladislav Šulc: +420 606 748 318, David Bongo: +420 602 386 500

EMAIL: info@yourpeople.cz

bottom of page